Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Ti ha szakítotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti ha szakítotok egy férfivel és esetleg rájöttök hogy hiba volt, akkor jelentkeztek vagy megvárjátok amíg a pasi jelentkezik? Vagy büszkeségből már csak azért sem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

személyisédtől függő

én megpróbálnám helyrehozni

2012. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pasi szerintem nem fog jelentkezni, már amennyiben nem egy papucs volt, így neked kell lépned, te tetted ki a szűrét.


23F

2012. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen kapcsolatot tudtunk magunk mögött... Pár hónaposban biztos nem keresném a pasit, mert ha már szakitottam vele, az azért volt, mert nem működött valami közöttünk, és előtte jól átgondoltam a dolgot. Pár évesnél már azt is mérlegelem,hogy olyan dolog miatt szakítottam, amiben esetleg nekem lenne érdemes hozzá idomulnom, ez esetben néhány nap után küldök valami puhatoló üzenetet...

Ha meg indulatból vagy sértődésből történt a szakítás, és belátom, hogy nincs igazam, mindegy, milyen hosszú kapcsolat, pár nap után biztos keresném megbeszélni a dolgokat, ebből meg akármi kisülhet :) Persze általában megelőznek a pasik a megkereséssel. :)

2013. szept. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!