Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám letesztelni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám letesztelni, hogy valóban szeret-e vagy csak azért van velem, hogy legyen vele valaki?

Figyelt kérdés
Többször mondta, hogy ő csak annyit akar, hogy valaki szeresse. Előző csajának is fűt fát ígért..de a csaj kihasználta.. Igaz, nekem mondta, hogy belém szeretett..de hát másnak is ugyan azokat a bókokat mondta mint nekem, és neki is mondta, hogy szeretlek....(kutatodtam a levelei közt..)
2013. febr. 4. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, én is szeretném tudni a választ. Az én párom meg azt mondta ismerkedésünk kezdetén h elege van a keresgélésből, a kudarcokból meg akar állapodni. Én jobban szeretném ha nem "beérem veled" dolog miatt házasodna hanem mert igazán szeret. Az igazi szeretetet szerelmet lehet érezni. A megtűrlek, beérem veled viselkedés megint más.
2013. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kutakodtál?de ügyes vagy.és megdicsért utána?vagy el sem mondtad neki?
2013. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Otthagyod. Ha öngyilkos lesz, akkor téged szeretett, ha gyorsan keres egy másik csajt, akkor csak azért...(, vagy bizik abban hogy olyat talál aki nem tesztelgetni akarja amikor a levelezésében kotor!)
2013. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szomorú, ha tesztelni kell...

Szerintem hagyd el, jót teszel vele neki, hisz te sem szereted...

2013. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az exem azért volt velem, hogy legyen mellette valaki. Megkérdeztem tőle szeret-e igazán. Azt mondta hiányoznék, ha elmennék. Majd kis idő múlva megkérdezte: "-Ez vajon a szerelem?"(szegényem azt se tudta mi az)

Mondtam, hogy nem, ez nem szerelem. Itt jöttem rá, hogy valójában csakis baráti szeretet volt benne felém, semmi több. Nem lehetett megteremteni az intimitást, se a csók se a szex semmi nem volt jó és nem működött. Én sem voltam szerelmes de egy évig együtt voltunk. Attól félek, hogy belém senki nem tud szerelmes lenni. Szeretnek mert barátságos vagyok, kedves aranyos jó fej segítőkész egy igazi angyal de nem az az izzó szenvedélyes mindent elsöprő gyomorpillangós szerelem. :( A mostani párom is azt mondja szeret, de úgy érzem vele sincs meg a szikra. Nem tudom mi a gond mindig. Valamit én cseszek el, vagy rossz emberekkel találkozom? Ááá

2013. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ez felmerült benned már régen rossz. Ha szeretne akkor ez a kérdés eszedbe sem jutott volna. hidd el itt gondok vannak.
2013. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

undorító ez a tesztelés


nem vagy alkalmas erre a kapcsolatra

2013. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a teszteléssel van a baj hanem, hogy a kérdező érzi a párján valami nem stimmel. Ezért ez a kérdés és ez már régen rossz. Tesztelni nem nagyon tudod.
2013. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tesztelni akarod, nem szereted.

Az hol szeretet és bizalom, hogy a levelei között kutatsz?

2013. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Persze, hol a bizalom, igaz? de nem véletlenül tesz ilyet az ember (normális esetben) és ha lebukik az illető, akkor is az a betegagyú aki belenéz a telefonba vagy a mailbe? A bizalom az nem feltétlen vakság vagy butaság. És mivel általában hazugságot kapsz a kérdéseidre, de nem szeretnél hülyén meghalni, van hogy olyat teszel, amire nem vágytál. Nem értem ilyen válaszra miért szánsz energiát? Ekkora az egód vagy ennyire bántani szeretnél valakit? Persze ezek csak költői kérdések voltak.
2013. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!