Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szex valóban megerősíti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex valóban megerősíti a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha lefekszenek egymással, azoknak a kapcsolatuk még erősebb lesz? Ha persze nem hosszabb ideje tartó kapcsolat..mondjuk fél év.

Csupán érdekel :)



2013. jan. 18. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen
2013. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Elírtam elnézést.

Ha persze nem egy éjszakás kapcsolat, hanem hosszabb ideje tartó.

2013. jan. 18. 17:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondanám hogy feltétlen erősebb lesz hanem egy minőségibb váltás. Olyan ahhoz hasonló mint ha valakik összeköltöznek vagy több időt töltenek együtt. Elsőre úgy tűnhet hogy Juppi de jó jön a szex és majd megerősíti a kapcsolatot de it is össze kell csiszolódni és megismerni egymást türelemmel.
2013. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyáltalán nem igaz. Ha így lenne, nem lenne annyi válás.
2013. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mire vonatkozik a kérdés? Az első szexre vagy a rendszeres szexre?
2013. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Igen megerositi a kapcsolatot, viszont egy kapcsolat fenntartasahoz nem eleg.
2013. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Első szexre
2013. jan. 18. 18:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Akár...de ez nem törvényszerűség.....


Ismerek olyan párokat akik nem élnek nemi életet, és olyanokat is, akik rendszeresen....és akik rendszeresen élnek nemi életet, ugyan úgy szétmennek, megunják egymást mint azok, akik esetleg nem......


Szóval csak azoknál erősíti meg a köteléket, akik amúgy is összeillenek.....


De van egy para is: sok olyat is láttam, akik nem illettek volna össze, viszont a szex miatt együtt maradtak....na ezek szenvednek a legjobban a kapcsolataikkal....

2013. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez függ az illető libidójától és az első szex minőségétől. Illetve nagyon komolyan függ az egyének szexuális intelligenciájától.
2013. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van itt egy kis gond. Ha nincs szex, akkor nincs kapcsolat sem. Tehát értelmetlen a kérdés, mert nincs fél éves kapcsolatod. Akkor kezdődne, ha már történt volna valami. Minimum egy csók, ami már jelzi a következő eseményt.
2013. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!