Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi ronda és nem üti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ronda és nem üti meg a képeken szereplő pasik szintjét külsőre, akkor kevés esélye lesz a csinosabb lányoknál?

Figyelt kérdés

Linkelek néhány képet, hivatalos oldalakról. Ott szavaznak rájuk, hogy szép pár-e vagy sem. Persze tudom, hogy a lányok majd mind azt fogják mondani a pasikra, hogy rondák, meg ejj de nem jönnek be (szerintem hozzám képest helyesek, de legalább átlagosak), de szerintem ez az alap, hogy valaki így nézzen ki, mert akkor lehet csak Marokmarcsa jut majd neki.



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. febr. 2. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha ronda vagy ne a szép lányok után fussál! Neked a kövér lányok valók maximum.
2013. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem egyik nőnek sincs kedve egy olyan pasihoz, aki folyton másokhoz méri magát, nincs egy jó kiállása, csak sunnyog, sündörög mindenfele és nem határozott, csak magába fordul és rinyál.
2013. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

# 12/12


Hagyjuk már a terelést, álszent női népség!

Ha láttok egy fiút, aki tök rendess, meg normális, viszont ronda, akkor egyből lenézitek meg lealázzátok, ha még véletlen van bátorsága bepróbálkozni nálatok.

Én már csak tudom, nem egyszer aláztak le a sárga földig ilyen beképzelt, szép csajok. Azóta tudom, hogy a szép lányok romlottak jellemre és szándékosan csúnyább lányoknál próbálkozom. Nem mondom, hogy ők szentebbek, mert nekik is csak azért kellettem, mert helyesnek tartottak, mivel náluk szerencsére már nincs azért akkora igényszint, mint a szép, elkényeztetett kislányoknál.

Javaslom mindnekinek, hogy a szép lányokat kerülje, nem érnek ők annyit, mint amennyire jól néznek ki külsőre.

2013. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tehát lebecsülöd azokat a lányokat, akik próbálkoztak nálad? Akik egyáltalán kedveltek? Milyen paraszt vagy te? Szánalmas.
2013. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Jó isten, kérdező!


Mert ezek közül szerinted melyik pasi csúnya? Van benne 2-3 kifejezetten jóképű...

2013. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy csúnyák, hanem ilyesmi külsejű pasinak kell lennem ahhoz, hogy ilyesmi lányokkal randizhassak?
2013. febr. 2. 22:36
 17/19 Noydra ***** válasza:
Szóval 13as szerinted ha egy lány szép, akkor már csak bunkó beképzelt lehet? :D Sajnállak az agyi szinted végett, inkább el sem kezdem mondani, hogy ez nincs így... Úgysem hiszed el a nyomorult lelkeddel :)
2013. febr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezek már szépnek számítanak? Akkor, én már nem is tudom mi vagyok, a 4. képen látható srác, tényleg helyes. 20L
2013. febr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát kövezzetek meg,de szerintem a képeken a psaik még jobban néznek ki mint a nőjeik(pedig nem vagyok búza)Az utolsó előtti csaj helyes,de a többi....nem mondom h rondák,de csak simán átlagosak.Viszont pasiból van több is jóképűnek mondható is.

Ezek közül a csajok közül egyikkel sem tudnám elképzelni az életemet.

2013. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!