Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi ronda és nem üti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ronda és nem üti meg a képeken szereplő pasik szintjét külsőre, akkor kevés esélye lesz a csinosabb lányoknál?

Figyelt kérdés

Linkelek néhány képet, hivatalos oldalakról. Ott szavaznak rájuk, hogy szép pár-e vagy sem. Persze tudom, hogy a lányok majd mind azt fogják mondani a pasikra, hogy rondák, meg ejj de nem jönnek be (szerintem hozzám képest helyesek, de legalább átlagosak), de szerintem ez az alap, hogy valaki így nézzen ki, mert akkor lehet csak Marokmarcsa jut majd neki.



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. febr. 2. 21:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Negyedikre hasonlítok, utolsó előtti csaját pedig nyúlnám! ;D
2013. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Tehát te nem ütsz meg egy adott szintet, de neked csak a csinosabb csajok jöhetnek szóba? Kettősmérce?
2013. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A.Romanov ***** válasza:
Hát... ezek közül a fele ha jól néz ki férfi szemmel... Egyébként én se vagyok egy hűdeszép valaki, elég nagy az orrom mégis tetszem azok közül a nagyon szép lányok közül néhánynak :) Amin nem tudok változtatni azt a belsőmmel kompenzálom, ennyi.
2013. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Először magadat kell hogy elfogadd ahhoz, hogy elfogadtasd magad másokkal.
2013. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Romanov:

Azért az elég nagy orrodnak vannak ám előnyei is szerintem, így női szemmel nézve. ;-)

2013. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Helyes fiúk, de hidd el, hogy nem csak a kinézeten múlik. Ha nem fogadod el önmagad, azt fogod magadból sugallni a környezeted számára is, hogy nem érzed jól magad a bőrödben.
2013. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hogyan fogadja el az ember magát, ha eddig csak elutasítást kapott nem csinos lányoktól is? Nem kell ahhoz néhány pozitív inger a külsővel (saját külsőmmel) kapcsolatban, hogy az embernek legyen egy egészséges önbizalma?
2013. febr. 2. 21:46
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

"Romanov:

Azért az elég nagy orrodnak vannak ám előnyei is szerintem, így női szemmel nézve. ;-)"



mi?beletúr az orrával a pi.nádba?abba mi a jó?

2013. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

,,Helyes fiúk, de hidd el, hogy nem csak a kinézeten múlik."


Lehet nem csak a kinézeten múlik, de bármikor elmegyek az egyetem előtt, ilyesmi vagy hasonló párokat, fiúkat látok jórászt aranyos, vonzó külsejű lányokkal. Hol van az igazság? Nekem is vannak igényeim és olyasmi miatt nem tehetek rájuk szert (aranyos barátnőre), amiről nem is tehetek, amiért ilyennek születtem (nem vonzó arcú, görbe csontozat kissé).

2013. febr. 2. 21:49
 10/19 anonim ***** válasza:
Sokat számít a belső. Amíg az nincsen rendben, addig 99%-ig reménytelen a dolog. Ki akarna egy sírógépet vigasztalgatni?
2013. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!