Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is élt már át ilyet? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is élt már át ilyet? Hogy lehetne ebből szabadulni? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Egy éve ismerem a srácot.Ez alatt 6 hónapig párkapcsolatban éltem de alatta, előtte, és utána is beszélgettünk és találkoztunk.Míg párom volt barátként az után már több. Érzelmileg függök tőle, mindent tudunk egymásról és őszinték vagyunk. Azt hiszem tökéletes pár lennénk,viszont nem akar távkapcsolatot. A munkájából adódóan egy hónapban egyszer kétszer találkozunk csak, mindig nyilvános helyeken. Már 6 hónapja szingli vagyok és nem tudok mással kapcsolatot kezdeni. Nem tudok elszakadni tőle.Próbáltam nem beszélni, megszakítottam minden kapcsolatot,nem bírtam sokáig.Valakivel történt már meg hasonló? Hogy lehet ebből szabadulni?Van rá esély hogy meggondolja magát valamikor és összejövünk? N 18

2013. febr. 2. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem. 3 évbe telt az elszakadás és egy ocsmány lépésébe és egy örök életre szoló tragédia kellett ahhoz, hogy befejezzem.
2013. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18 évesen te még nagyon fiatal vagy ehhez az egészhet-lépj..
2013. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lépjek? de hogyan? és mit?
2013. febr. 2. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:

3


Megszüntetsz vele minden komunikációt, zárod az összes csatornát mely hozzád vezet. Teljes rólad való hirzárlatot teszel, és eltünsz, egy szó nélkül.

2013. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
viszont ez nekem is fáj
2013. febr. 2. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:

5


Fog is fájni, de nem lesz lehetősége további sérülésnek."csak" ezzel kell megbirkóznod.

2013. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de akkor ő is akarna kapcsolatot veled, csak távkapcsolatot nem? mert akkor mond el neki, hogy te ezt így nem bírod, és találjatok ki valamit pl költözzetek egy helyre, vagy ha nem tudtok kitalálni semmit se, akkor legyen vége
2013. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ő tudja hogy érzel?

mert ha ő is hasonlóan gondolja, akkor összejöttök

ha nem, akkor tisztában leszel vele és akkor kell minden kapcsolatot megszakítani

mennyire lenne távkapcsolat? úgy általában mondta, hogy nem akar távkapcsolatot, vagy konkrétan veled?

2013. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen tudja mit érzek,és átlagban nem akar távkapcsolatot. Ha közelebb lennék müködhetne.
2013. febr. 8. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!