Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? L/18

Figyelt kérdés

Egy buliban találkoztam egy sráccal. Beszélgettünk, táncoltunk, meghívott egy italra de nem volt semmi köztünk. Elkérte a számomat. Rá egy pár napra felhívott és mondta, hogy hétvégén elmehetnénk együtt bulizni. Belementem, mert jó fejnek tűnik.

A buliban megdicsért, hogy milyen csinos vagyok. Megint táncoltunk, de most tánc közben meg is csókolt és volt egy kis tapi is. Aztán mondta, h menjünk kijjebb a tánctéren. Sötét volt, nem látta senki és benyúlt a bugyimba, eléggé benedvesedtem ettől, ő meg érezte ezt és feldugta az ujját. Aztán mondtam neki, hogy ne, mert észreveszik és abbahagyta. Utána még elvoltunk egy darabig, táncoltunk meg beszélgettünk.

Szerintetek lehet nála esélyem? Mert végülis látta, hogy bejön nekem és kicsit engedtem, hogy fogdosson, smaciztunk is.

Vagy félrérthette, hogy leállítottam miközben felnyúlt? Mert nekem az már kicsit sok volt.


2013. jan. 30. 12:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Megnézte, hogy mennyire vagy dugható buli alatt... Sok sikert nektek...
2013. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem nagyon értek a kapcsolatokhoz, de nekem az jött le, hogy érdeklődik irántad, és még fog is. Csak nem tudom, hogy ő mennyit akar tőled. Csak szex, vagy többet is.
2013. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

Na hát ha ez tényleg igaz, akkor az ilyenek miatt nézik a mai lányokat k-nak. Feldugja az ujját egy buliban? Mi van?? Komolyan mondom hányinger ami ma megy.

Pontozzatok le, de én ettől rosszul vagyok.


23/L

2013. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%

Csatlakozom a 23/L hoz.


Szivem tartjuk egymás haját? :D

2013. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%
Ha buli közben az ujját (amit gondolom nem mosott meg) dugdossa fel neked, nem valószínű, hogy komolyan gondolja. Ha neked ez kell, hajrá, legközelebb is menj el ha bulizni hív.
2013. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs a mai csajoknak tartásuk?Egyszerűen nem értem.Majd sírnak,hogy csak arra kellenek.Ezek után nem is csoda.F/36
2013. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak fáztak az ujjai...
2013. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
és a mai fiúk miért csinálnak ilyeneket amúgy..? Igen, nekem se tetszett amit csinált, de alapjáraton nincs baj a sráccal.
2013. jan. 30. 12:35
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, le is pontoztatok :D Dehát ezt kértem :D


Fujj tényleg, a mocskos kezét...Erre nem is gondoltam. Mégrosszabb.


23/L

2013. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van baj a sráccal,nincs meg az önértékelése basszus.Úgy ismerkedek,hogy belenyúlok vkinek a bugyijába és megujjazom.Ejha,sokat változott a világ pár év alatt,ha a lányok ezt manapság csak úgy eltűrik,vagy velem van vmi baj.Hol van az udvarlás?Hol marad hogy meg kell hódítani egy nő szívét,aki a hódítást követően már sokkal többet ér nekünk?Kifordult a világ!!F/36
2013. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!