Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? L/18

Figyelt kérdés

Egy buliban találkoztam egy sráccal. Beszélgettünk, táncoltunk, meghívott egy italra de nem volt semmi köztünk. Elkérte a számomat. Rá egy pár napra felhívott és mondta, hogy hétvégén elmehetnénk együtt bulizni. Belementem, mert jó fejnek tűnik.

A buliban megdicsért, hogy milyen csinos vagyok. Megint táncoltunk, de most tánc közben meg is csókolt és volt egy kis tapi is. Aztán mondta, h menjünk kijjebb a tánctéren. Sötét volt, nem látta senki és benyúlt a bugyimba, eléggé benedvesedtem ettől, ő meg érezte ezt és feldugta az ujját. Aztán mondtam neki, hogy ne, mert észreveszik és abbahagyta. Utána még elvoltunk egy darabig, táncoltunk meg beszélgettünk.

Szerintetek lehet nála esélyem? Mert végülis látta, hogy bejön nekem és kicsit engedtem, hogy fogdosson, smaciztunk is.

Vagy félrérthette, hogy leállítottam miközben felnyúlt? Mert nekem az már kicsit sok volt.


2013. jan. 30. 12:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Neked kellene ettől határozottabban viselkedned. Valahol gáz, hogy ilyenek simán megtörténnek egy buliban, de akit nem zavar, egészségére. Ő nyúlt be a bugyidba és még Te kérdezed, hogy van-e esélyed nála? Nem hódoltál be neki? Mert nekem úgy tűnik, könnyen megadod magad. Ha ez így van, akkor ugyan a Te dolgod, de én nőként nem tudnék Rád nézni, miután szétmentél ezzel a sráccal és velem ismerkednél. Elvből nem járnék Veled.

Tudod a pultnál is előre kell fizetni a boltban. Nem elrohanni, miközben rajtakapnak, hogy nem fizettél. Előre kell letisztázni a szabályokat. Ember vagy, uralkodhatnál a vágyaidon. Azért mert fiatal vagy, nem kell hagynod, hogy felnyúljon egy Neked szimpi srác :)


F25

2013. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Azért nem hiszem hogy minden fiú megujjaz lányokat nyilvánosan. Max a taplók, azok igen. Eleve nem is kerültem volna olyan helyzetbe egy diszkóban, hogy feldugja az ujját. Nálam ez betette volna a kaput, lehet akármilyen alfahím.
2013. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert egyértelmű céljai vannak veled. Ha nem tetszett, akkor miért nem állítottad le mielőtt benyúl a bugyogódba?
2013. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok. Egy férfi persze, hogy feszegeti a határokat (esetedben nem tudom volt-e), de a nő szabja meg őket. Ne gondold, hogy egy pár dugásnál többet jelenthetsz a számára ezek után.

28F

2013. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Oké, jogos dolgokat írtok. Főleg #11-es, köszi! Azt hiszem tényleg nem érdemes foglalkozni egy ilyen fiúval.

Ha valaki viszont tényleg belémszeret, az ugye fog udvarolni, ha látja, hogy csak így hódíthat meg? Ugye vannak még ilyen fiúk?

2013. jan. 30. 12:48
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan 21. század... hova jutunk. A remény hal meg utoljára, mielőtt be teljesülne meghalunk.
2013. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
hová jutott a világ ...
2013. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok prűd, de ez komolyan így működik, hogy a buliban megujjaznak? Mi volt rajtad? Semmi?
2013. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden fiú indít így és aki nem így indít,avval a sráccal foglalkozz,ha tetszik Neked.
2013. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet visszamaradtot vagyok kedves kérdező, de én csak akkor inzultállak szexuálisan amikor a barátnömnek hívlak vagy ha ez az inzultáció a prákapcsoaltunk nyitányának tekinthető. Most vagy velem van a baj, vagy nemtudom, de én sem vagyok romantikus alkat mégis elhivok elöször randizni egy lányt, mielöt megfarkalnám :/
2013. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!