Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? L/18

Figyelt kérdés

Egy buliban találkoztam egy sráccal. Beszélgettünk, táncoltunk, meghívott egy italra de nem volt semmi köztünk. Elkérte a számomat. Rá egy pár napra felhívott és mondta, hogy hétvégén elmehetnénk együtt bulizni. Belementem, mert jó fejnek tűnik.

A buliban megdicsért, hogy milyen csinos vagyok. Megint táncoltunk, de most tánc közben meg is csókolt és volt egy kis tapi is. Aztán mondta, h menjünk kijjebb a tánctéren. Sötét volt, nem látta senki és benyúlt a bugyimba, eléggé benedvesedtem ettől, ő meg érezte ezt és feldugta az ujját. Aztán mondtam neki, hogy ne, mert észreveszik és abbahagyta. Utána még elvoltunk egy darabig, táncoltunk meg beszélgettünk.

Szerintetek lehet nála esélyem? Mert végülis látta, hogy bejön nekem és kicsit engedtem, hogy fogdosson, smaciztunk is.

Vagy félrérthette, hogy leállítottam miközben felnyúlt? Mert nekem az már kicsit sok volt.


2013. jan. 30. 12:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

szépen bemutatkoztál milyen könnyűvérű vagy. az biztos hogy ha engeded lessz valami ez 100% mert tuti megakar fektetni hamár eddig eljutott. és és azért csinálják ezt a jóképességű fiatal srácok mert sok ilyen lány van és nekik mind1 csak pi.na legyen.

innentől rajtad áll lessz e valami vagy sem de ne várj hosszútávú kapcsolatot és ha teherbe esel ne itt kérj tanácsot. én ha fizetnének se nyúlnék be 1 ujjonnan megismert lány bugyijába mert ha megengedi kitudja kik kotorásztak már ott. és valszeg ha csak úgy belenyúlt megnyugodhatsz hogy nem te vagy az első neki.

23/F

2013. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

A szex azért kicsit más. Ahhoz szerelem és idő kell, abba persze nem mentem volna bele, csak ha már jó ideje járunk. Ha hagyom, h megujjazzon nem jelenti azt, h hagyom, h megdugjon.

Bár tudom az is gáz már ha megujjaz.

2013. jan. 30. 13:05
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
22 ez vicces
2013. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is gáz,mert azért ez mégsem csak egy csók,pedig már akkor is egymáshoz értek,az ujjazásnál viszont mégis csak az intim szférádat ostromolja.Onnan meg már csak egy picike lépés a dugás.
2013. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Ha valaki viszont tényleg belémszeret, az ugye fog udvarolni, ha látja, hogy csak így hódíthat meg? Ugye vannak még ilyen fiúk?"


Igen, el fog hívni randira. Légy nyitott az ismerkedésre, de ne így, mint a kérdésedben!

Persze, hogy vannak, csak sokszor ők visszahúzódóak, otthonülősek :S


Buliba általában nem ismerkedni járnak az emberek, hanem szórakozni a haverokkal és dugni.

2013. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy csak szexet akart,és ha esetleg még keres,akkor is csak azért,mert arra hajt.Ebből az a tanulság,hogy legközelebb nem szabad hagynod,hogy a bugyidban matassanak,hiszen akkor könnyen kaphatónak néznek.Akit pedig annak néznek,az csak szexre kell,nem kapcsolatra.S hogy a kérdésedre is válaszoljak:esélyed maximum egy kiadós dugásra lehet Nála...Sajnos aki rögtön bugyiban nyúlkál,az ilyen.Majd annál lesz esélyed,aki rendesen elhív randira,udvarol,stb.
2013. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!