Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lehet még valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet még valami? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban akivel 4 hónapja ismerkedem komolyabban, elmesélte az elején,hogy van egy párkapcsolata ami nem túlságosan boldog.

Eleinte barátságnak indult, aztán hirtelen szerelem lett. (először az én részemről)

Féltettem, hogy ha ezt elmondom neki, akkor vége lesz a barátságnak, de erőt vettem magamon, félrehívtam és elmondtam neki. Erre a válasz: "Elejétől kezdve amikor odaültél mellém én már akkor így éreztem nagyon szeretlek."

Viszont nem értem, még mindig a barátjával van együtt.

Pedig azóta nem változott semmi, sőt egyre jobban bújik, ölelkezünk. (csók még nem volt)

Szerintetek?



2013. jan. 29. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Fél otthagyni a srácot szerintem. Vagy ki tudja.
2013. jan. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy most mi van, mert ez neked nem jó. Szerintem sem normális helyzet. ha meg csak hülyíteni akar, hagyd ott.
2013. jan. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

konkrétan kérdezz rá hogy összejönnétek e. ha nemet mond vagy kitér stb akkor csak hiánypótló vagy. ezt is megkérdezheted tőle utána. azért én szurkolok neked hogy összejöjjenek a dolgok.

23/f

2013. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél, hogy becsapod.
2013. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy arra vár, kérd meg, hagyja ott a másikat és járjon veled.
2013. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Holnap rá is kérdezzek a dologra.

2013. jan. 29. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!