Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van itt olyan, aki szereti a ducibb/kövérebb lányokat és még mackó is?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy arányos vagyok súlyeloszlásra (vagy mire:p), bár a csípőm az átlagnál szélesebb.


Nekem nagyon tetszenek a mackós pasik, de úgy vettem észre, hogy én inkább csak azoknak tetszek, akik nagyon véknyak. De hozzám ők nem illenének. Miért nekik tetszek? Na, ez egy plusz kérdés volt. :)



2013. jan. 31. 22:00
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot. :D

Amúgy fogyóztam mostanában, és mikor lemegy valamennyi, akkor tényleg jobban érzi kicsit magát az ember, rámennek a régi ruhái. :) Bár én így is jól érzem magam, persze lefogyva lehet, h mégjobban érezném... Ki tudja. :)

2013. febr. 2. 15:06
 52/54 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy neked mindig is volt egy kis plusz súlyfelesleged, vagy az évek során kerültek fel? :)

Ha idézhetek valakit, "Nincs szexibb egy magabiztos nőnél".

Ha te boldog vagy így, és jól érzed magad a bőrödben, az meglátszik rajtad, és ez mindenképp pozitív mindenféle tekintetben! :)

Nem az ember súlya fogja megszabni a tartós párkapcsolata alapjait, csupán meg kell találni azt a társat akinek Te kellesz, méghozzá úgy ahogy vagy. Persze most fel lehet tenni a kérdést, de mégis hogyan? Hát... az élet hozza. :)

Ha nem vagy igénytelen, odafigyelsz magadra, az öltözködésedre, főleg ha szép arcod van, hidd el nem kell aggódnod! :)

A kutyák játszanak a csontokkal, ne a férfiak! Nem is olyan régen még a teltebb nők voltak a szenzációk, most meg hála a médiának és az USA (mű) modelljeinek hatására nők tömege teszi fel ugyan ezt a kérdést. :S

Természetesen az egéssége szempontjából nem szabad túlságosan elhizni, és elhagyni az embernek magát, de ezen lehet változtatni. Csak akarat erő kell! Lehet h azzal a minusz 5-10 kilóval könnyebb lenne az életed, de az is lehet hogy nem. a fogyokúra stresszel jár, tiltásokkal, megvonásokkal... Ami sajnos gyökeresen megtudja változtatni egy ember teljes személyiségét. Nem egy élő példát láttam erre már!

Én csak anynit mondok, hogy úgy alakitsd az életed és önnmagad hogy magadnak megfelej! Hogy neked jó legyen! és hidd el ez elég lesz. Önmagad keljen egy kapcsolatban ne az aminek mások látni akarnak! :)

/L

2013. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod. :)

Kiskoromtól kezdve mindig is ilyen típus voltam, hogy a kortársaimnál mindig súlyosabb voltam. Bár alsó osztályban volt egy lány, aki 5 kg-nál több volt mint én, meg gimiben is volt egy, aki több volt mint én, de mára már mindketten véknyabbak. :D

Én jól érzem magam így, igénytelennek sem gondolom magam, akkor ezekszerint csak nem talált még rám az az egy valaki.

2013. febr. 9. 22:19
 54/54 anonim válasza:
Én mackós vagyok és a duci nőket szeretem :P :D
2013. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!