Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van itt olyan, aki szereti a ducibb/kövérebb lányokat és még mackó is?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy arányos vagyok súlyeloszlásra (vagy mire:p), bár a csípőm az átlagnál szélesebb.


Nekem nagyon tetszenek a mackós pasik, de úgy vettem észre, hogy én inkább csak azoknak tetszek, akik nagyon véknyak. De hozzám ők nem illenének. Miért nekik tetszek? Na, ez egy plusz kérdés volt. :)



2013. jan. 31. 22:00
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Ezekszerint már beszéltünk. És azt is sejtem, hogy ki vagy. :)
2013. jan. 31. 23:49
 42/54 anonim ***** válasza:
Nem sejtheted, mert ma láttam először a nevedet.
2013. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Ma nem láthattad a nevem, mert már egy jó ideje levettem és nem látható. Akkor összekeversz valakivel. Na mindegy, hagyjuk, mert ez már nem a kérdésről szól.
2013. jan. 31. 23:52
 44/54 anonim ***** válasza:
A kérdésről is beszélhetünk...
2013. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
Beszéljünk... de feleslegesnek gondolom, ha a privát üzenetemre sem válaszoltál.
2013. jan. 31. 23:54
 46/54 anonim ***** válasza:
elfogyott a lendületem :) jó éjt kisasszony
2013. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is jó éjt!
2013. febr. 1. 00:02
 48/54 HalkHogen ***** válasza:
100%

Igen, van itt olyan.

Igazából a duci lányok könnyebben elkelnek, mint a hasonló fiúk, úgyhogy nem kell ám lógatnod az orrodat. Jók az esélyeid, ha nem is olyanok, mint mondjuk Salma Hayeknek.

2013. febr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben nem azt vettem észre, h jó esélyeim lennének, de azért köszi a bíztatást!
2013. febr. 1. 01:19
 50/54 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit (6 kg) fogyózzál. 6-7 kig már kcisit több mint egy ruhamáret. És nem a kinézeted, hanem a közérzeted miatt mondom. Lehet, hogy jól érzed magad, se sokkal jobban éreznéd magad 6-7 kg-al könnyebben, mert könnyebb a mozgás.

Tudom, mert én túlvagyok ugyanezen (mondjuk más arányokkal, tehát én eleve vékonyabb voltam Nálad, és az a 7 kg mínusz kifejezetten karcsúvá tett.) De nem ez a lényeg, hanem az, hogy érezhetően könnyebben mozgok, ami pl. a szexnél sem hátrány:-):-)

De ez csak az én véleményem, és én csaj vagyok, úgyhogy ne feltétlenül rám hallgass:-)

2013. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!