Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha találtok egy tökélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha találtok egy tökéletes lányt, akkor is elhagynátok őt, hogy más lányokat is kipróbáljatok? :- (

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem. 22/F
2013. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor se hagynám el, ha nem lenne tökéletes. A hibáival együtt szeretném. 21/F
2013. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nincs olyan,hogy tökéletes!


Ha találnék egy olyan lányt,aki beismerné a hibáit,és próbálna rajta javítani,és nem gondolná magát pótolhatatlannak,akkor nem,nem hagynám el!

2013. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem! Ha egyáltalán van ilyen.
2013. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs még elég tapasztalata (1-2 csaja volt csak előtte), akkor igen. Hisz nem tudhatja, hogy ő-e a "tökéletes" vagy van jobb is.
2013. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Ha egy komoly fiú, akkor nem. Ez személyiségfüggő. És az előzőnek sincs igaza, mert ez nem attól függ, hogy mennyi nője volt előtte.
2013. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tökéletes=minden igényeteket kielégítő

Balázs123456: pont erre voltam kíváncsi :-(

Hogy pl. ha valaki már első szerelmeként egy ilyen lányt fog ki, akkor szakítana-e vele csak azért, mert fél, hogy nem ő az igazi...

2013. jan. 12. 20:55
 8/14 Pretty_Fighter ***** válasza:
Szerintem valaki igen,valaki nem.De valaki egy nem "tökéletes" lányt sem hagyna el.(meg persze nincs is olyan,hogy tökéletes:D)
2013. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Persze! én is ugyanúgy bíztatnám,hogy mellettem néha újítson be, kicsi vérfrissités nem árt, hisz nem a rabszolgám ő. Én ugyanezt várom el tőle. Néha kell más maca is, hiába tökéletes, a szex egy idő után ugyanazzal a puncival monotonná tud válni, lehet az akármilyen csúcskategoria akkor is.

De természetesen ha olyanféle, hogy nem nyitott, akkor meg nem kell neki megtudni, hogy a háta mögött szépen csendben csalogatom. Ez egy titok! Egy kegyes hazugságnak kell felfogni, és semmi gond vele. Úgyse jön rá, oly ügyesen is lehet, hidd el.

2013. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Pretty_Fighter ***** válasza:
Kérdező egyébként én ilyen minden vágyat kielégítő barátnő voltam és elhagyott a barátom,pont ezért,mert én voltam az első neki.Mondta (és máig mondja),hogy nálam jobbat úgyse talál,de hát hajtja a kíváncsiság...:)
2013. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!