Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdem megérteni a lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem megérteni a lányokat?

Figyelt kérdés
Azt hiszem kezdem megérteni, hogy mi mozgatja a lányokat: A legtöbb lánynál azt tapasztaltam, hogy bizalomra vágynak! Még a totál erős személyiségű lányok is egy olyan férfi karjaiba akarnak omlani akiben megbíznak...
2013. jan. 17. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azta, spanyol viasz!
2013. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a lányok egy férfira vágynak aki megfelel minden igényüknek.
2013. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az a tuti,be futó egy. Lénynál ha,jó nagy a farkad hiddel nekem :-D
2013. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor én beszoptam :) B@sszátok meg! :D
2013. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

áá nem biztos az haver!

Ma már lehet kapni f@szhosszabbítót is kösd be a lány szemét gyorsan húzd fel és mehet is.

2013. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez körülbelül olyan, mint azt mondani van egy nőd, mert a lábkörmének levágott darabját a kezedben tartod!

Ez semmi. Sokkal több kell egy nőnek, ahogy nekünk is több kell, mint szex és kaja.

28F

2013. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A bizalomra mindenkinek szüksége van!

Lehet egy hapsi akármilyen csudiszép is, de ha egy csapodár, megbízhatatlan alak, mehet a fenébe!

2013. jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hunter92 ***** válasza:
Tudom, hogy melyik a gázpedál, akkor én már tudok is vezetni? :D A nőknek ennél sokkal komplexebb igényeik vannak. A bizalom egy alap elvárás, mindenkinek szüksége van rá.
2013. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kb. még 20 év és talán sikerül tejesen rájönni a dolgokra... Kb. + elérni a tökéletességet.
2013. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó helyen kapiskálsz!
2013. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!