Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a nagyon alacsony lányokat! Ez fura? Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Mindig is csak a nagyon alacsony lányok tetszettek. Úgy 150 és 160 centi közt. Sokan mondják, hogy nem arányos, meg rövid lábaik vannak, de nekem pont ez jön be. Szerintem 170 centi fölött nem lehet valaki igazán nőies. Én látom így egyedül?
2013. jan. 11. 14:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A 160 cm alatti nőknek jó nagy a mellük.:D Én csak ezt tudom ehhez a magassághoz kötni, na meg a magasabb iq szintet. Kérdező azért kíváncsi lennék te milyen magas vagy.
2013. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

én is így vagyok ezzel ;)

valamiért a pici nők a gyengéim :P

2013. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok túl nagy, 175. Ez még nem indokolná, hogy ennyire az alacsony lányok legyenek a zsánereim.
2013. jan. 11. 14:21
 4/20 anonim ***** válasza:

Akkor velem jól elbánt a természet (na meg a genetika), mert nincs nagy mellem, de nagyon nem... pont az ellenkezője. :D


De egyébként se hallottam még soha ilyen általánosítást, és a környezetemben sem tapasztaltam.

Magas barátnőim egyike se igazán kis mellű.

Alacsony barátnőim között sem felülreprezentált a nagy mell.


Mindkét csoportban van ilyen is, olyan is. Teljesen vegyesen.

2013. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Azért mert a pici nők aranyosak :D . Nekem is ők a halálom. Ez szerintem tök normális.

Mondjuk azzal nem értek egyet hogy "170 centi fölött nem lehet valaki igazán nőies"

2013. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"170 centi fölött nem lehet valaki igazán nőies"

Akkor helyesbítenék. Inkább azt mondom, hogy szerintem a hosszú vékony comb vékony csípő nem éppen a nőiesség szimbóluma. De ezen ne kezdjünk vitát, inkább az alap kérdés érdekel, hogy sokan vannak-e így ezzel, ki miért?

2013. jan. 11. 14:26
 7/20 anonim ***** válasza:
175 centi az már elég normál magasság, nem számít kicsinek egyáltalán. Én 180 centis vagyok, és felemás,hogy mi jön be. Bejönnek a kicsikék is, de ők inkább csak olyan kislányos jellegüek, nekem meg inkább a nagylányok tetszenek 170 -175 centisek. Sokkal nőiesebbek a magasak. A kicsik ovoda sztáyl, de nőben persze annyira nem kizáró ok ez, nem azért írom, rengeteg alacsony lány is tetszett már nagyon, talán még jobban mint a magas, de ettől függeltenül léátatlanban mindig is a magasabb lányok mellett leszek. A lényeg 180 felett ne legyen, az már engem is visszataszít.
2013. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

en 16o cm vagyok 17 eves. sokan mondtak mar ram itt most fiukra gondolok hogy szeretnek mert oan kis aranyos edi bedi vagyok pici kezek alacsony testmagassag nem is smiklemem magsm egyaltalan. mondjuk en sokszor nem erzem jol magam pont ezert mert oan kis picike vagyok szoval a kornyezetemben mindenki magasabb nalam...

Kerdesedre valaszolva kul nem nem fura egyaltalan naon sok fiu a kistermetu csajokert van oda. Es sztem nem a magassagod miatt vonzodsz az alacsony termetu csajokhoz mert hallottam mar oanrol is h a srac 19o cm es az alacsony csajokat szereti o is..

2013. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anti paladin ***** válasza:

Naná, nagyon bírom a kis termetű csajokat. Aranyosak vagy nem is tudom. :D

De az marhaság hogy 170 fölött nem lehet valaki nőies.

2013. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 walk w1th mee ***** válasza:
A nők a mindenem,de az alacosnyak a drágaköveim *-*
2013. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!