Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért? Minden lány ilyen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Minden lány ilyen vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a "jó pasi or rossz pasi" csajok!

Nos engem az érdekelne hogy ti lányok mindenkit elítéltek mielőtt bármit is megtudnátok róla ! ez miért van?



2013. jan. 2. 09:30
 1/4 A kérdező kommentje:
15/f
2013. jan. 2. 09:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél így működik. Aki azt mondja,hogy nincs benne előítélet, az szerintem hazudik. MEgvannak a bevett közhelyek, és ezeket szeretik is alkalmazni mindkét nem képviselői. Sok pasasnál eleve kizáró ok,ha egy nőnek cicababás öltözködése van, és messziről kerüli, pedig lehet hogy igazából egy teljesen értelmes, kedves és megértő barátnő lehetne. Fordítva, egy túl rövidhajú, sötét öltözékű kigyurt fickót sok nő bűnözőnek, alvilági pofának tart, félnek, rettegnek tőlük, mert ez a klisé, ez a közhely, közben meg csak ilyen a stlíusa, de egyáltalán nem rossz ember. Csak a két legalapabb példát írtam, de lehetne a "koszos szakadt rocker" vagy épp a "tetovált sittes" is ilyen, akin már meglátsz valamit ami taszít a jellemed miatt, akkor nem akarod megismerni, hiába lehet az jóképű, jókinézetelű rendes ember, előre el van ásva nálad, el van ítélve örökre, és messziről kerülöd. Ez elég szomorú ,hogy sokaknál így van.

Az a porbléma,hogy lehetsz akármilyen, mindig lesz egy ellentáborod, aki nem bírja, gyűlöli a pofádat, legyen az nő/férfi egyaránt, akkor is idegenkedni fog tőle. Ezt sajnos el kell tudni fogadni, hogy nem szerethet téged mindenki. Pedig ugye az volna a jó, ha csak te érted rajongana mindenki. Mindenkinek ez volna az alap,hogy ezt akarja. Szarul esik, ha valakinek nem jössz be, de neked meg az a személy kéne. Úgy azért jobb volna a világ ,ha mindenki azt szeretné ami/aki vagy, te pedig két kézzel válogathatnál a jelentkezők közül. De nem ez a világ.

2013. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem arra céloztam hogy egyből mindenki szeressen csak majdnem az összes lány ilyen! (tinik) persze van kivétel! és én nem akarok miindenkinek megfelelni sőőt nekem elég egy ember aki magamért szeret! nem kell nekem az egész világ ! de igazad van! köszönöm a választ.
2013. jan. 2. 10:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Ést ezt én is megértem csak az aggaszt hogy tudom hogy ha legalább 5 percet szánnának az emberek egymásra akkor nem így látnák a dolgokat.... persze én ezzel arra céloztam hogy nem lenne ennyi szingli lány és fiú ha megnyilna mindenki egymás előőtt
2013. jan. 2. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!