Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, egy évvel idősebb, és ugyanabba a suliba járunk. Gondolom már rájöttetek hogy tetszik. De nem ilyen egyszerű, most akkor mivan? 15/F

Figyelt kérdés
na szóval, a lány nagyon tetszik, elég jóba vagyunk, és elhívtam őt moziba, aztán azt mondta hogy oké, de majd a nyaralásuk után, visszajött, megkérdeztem újra, erre azt mondta hogy nem ér rá a héten, a következő héten pedig megint megy nyaralni. a suliban többször összefutottunk, kicsit úgy érzem mint ha tetszenék neki, de nem tudom hogy most játszani akar velem, vagy tényleg tetszek neki, valaki segítsen!
2011. júl. 13. 09:29
1 2
 1/14 Smartguy86 ***** válasza:
Hát, öreg! Ez pedig azt jelenti, hogy nem akar veled randizni. Amúgy se moziba kéne menni, hanem olyan helyre, ahol lehet beszélgetni. De már mindegy. Ez nem fog összejönni. Ha akart volna találkozni és tetszenél neki, akkor nem lennének kifogásai. Olyan nincs, hogy egy héten nincs 1-2 órám arra, aki tetszik! Ezt jobb, ha megjegyzed és nem futsz olyan szekér után, ami nem vesz fel. Keress más lányokat!
2011. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azért 20 km-re lakunk 1mástól, de igazad van, kösz
2011. júl. 13. 09:38
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom,ezt te érezheted igazán

én is szoktam játszani a fiúkkal,de van,hogy télleg olyan szűk napjaim vannak,hogy nem fér bele egy "randi",miért nem kérdezed meg tőle,szeretne veled elmenni valahova,vagy direkt halogat?

2011. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kösz tőled is jó tanács, amúgy még annyit, hogy ezt tényleg nem értem, hogy mentünk strandra, akkor mondta hogy öleljem meg, meg amikor bent voltunk folyton jött utánam, meg velem volt, meg amikor sokáig nem beszélgettünk, akkor a köv beszélgetésnél mondta hogy hiányoztam neki meg minden. csak mert elég jó lenne ha lenne valami kettőnk között
2011. júl. 13. 09:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Smartguy86 egyáltalán nincs igazad,vannak társasági lények,akiket mindig csesztetnek a barátnői,hogy mennyünk el ide,oda és a végén azt lehet észrevenni,hogy 3 hétre előre bevan tervezve a napirend...
2011. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Smartguy86 ***** válasza:
Próbálj meg beszélni vele, kérdezz rá, hogy lenne-e kedve találkozni. Ha lehet, élőben kérdezd meg!
2011. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Dottorre ***** válasza:
Szerintem az ilyesmit ne nyárra tedd, amikor mindenki nyaralgat. Várd ki a nyaralásai végét, aztán pedig ne konkrétan kérdezz tőle időpontot, hanem mondja meg ő, hogy mikor érne rá. Evvel elég jól kiszűrhető, hogy szeretne -e veled kezdeni valamit. HA halogatja, meg "nem tudja mikor ér rá" az egyet jelent azzal, hogy nem akar tőled semmit. Még csak annyi ,hogy amikor egy csaj fiatalabb fiúval kezd, előtte jól átgondolja, hogy ez neki ciki lesz -e, és mit fognak gondolni a barátnői... nem mintha ez bárkit érdekelne... de ez is lehet egy halogatás oka, hogy még töri a fejét.
2011. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Smartguy86 ***** válasza:
Dzsinyi - de akkor ezek az illetők nem is akarnak pasizni... Mert ha akarnának, akkor szakítanának időt. Vagy talán fontosabb a barátnők 100 ezredik programja, mint az, hogy te most boldog legyél egy fiúval? Az elég bizarr lenne...
2011. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
kösz a tanácsokat
2011. júl. 13. 09:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Smartguy86 te gondolom nem tudod,hogy milyen népszerűnek lenni,nem lehet mindig kifogásokat keresni arra,hogy pasizok,ha éppen a korházban van az egyik barátnőm...

ez nem bizarr,hanem valóság,legszívesebben azt kívánná az ember,hogy bárcsak ne ismerné senki...

2011. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!