Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, egy évvel idősebb, és ugyanabba a suliba járunk. Gondolom már rájöttetek hogy tetszik. De nem ilyen egyszerű, most akkor mivan? 15/F

Figyelt kérdés
na szóval, a lány nagyon tetszik, elég jóba vagyunk, és elhívtam őt moziba, aztán azt mondta hogy oké, de majd a nyaralásuk után, visszajött, megkérdeztem újra, erre azt mondta hogy nem ér rá a héten, a következő héten pedig megint megy nyaralni. a suliban többször összefutottunk, kicsit úgy érzem mint ha tetszenék neki, de nem tudom hogy most játszani akar velem, vagy tényleg tetszek neki, valaki segítsen!
2011. júl. 13. 09:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
de még az a baj hogy mondta h dolgozik, de nem akarja elmondani hogy hol, mert akkor odamentem volna és beszélgettem volna vele, mivel ez nem olyan munka ahol nem lehet zavarni, max akkor ha vevő van
2011. júl. 13. 09:55
 12/14 Smartguy86 ***** válasza:
Dzsinyi - Nyilván nem. Inkább feladod magadat, hogy minden más ember igénye ki legyen elégítve... De ők egyszer-egyszer nem képesek megérteni, hogy neked is lehet saját dolgod. Ez nem népszerűség kérdése, ez valami egészen más. Attól még nem vagy népszerű, hogy loholsz mindenki utána, hogy kinyald a seggét. A kórház az egy dolog, ott ott kell lenni. De ha mást nem is, akkor egy bulit, vagy egy koktélozást csak fel lehet adni saját magadért, nem? Bele is lehetne őrülni, ha folyton mások miatt kéne rohangálnod...
2011. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nyugi már, most ez mind1 megkaptam a választ, ha tetszenék neki szakítana rám időt 1 héten 1 napra az biztos, és ennyi
2011. júl. 13. 09:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Így mostmár egyértelmű,csak játszik veled,azt akarta,hogy belébolondulj aztán meg ott hagy...hagyd a fenében a csajt,ha ilyen gonoszul bánt veled..
2011. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!