Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondhatjuk azt, hogy ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatjuk azt, hogy ezzel megcsalom a férjem?

Figyelt kérdés
Másra gondolok, titkon róla ábrándozok, ha összefutok vele az utcán, már megőrülök a vágytól, összeszorul a torkom, nem tudok egy értelmes mondatot kinyögni, zavarba jövök és a gyomrom görcsbe rándul. De ennyi, ténylegesen sosem történt semmi sem. Nem is tudom képes lennék-e rá egyáltalán, hogy bármit is tegyek. Egyszerűen csak vágyok rá, ő tölti ki minden gondolatomat.
2013. jan. 30. 20:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem megcsalás, ez sokkal rosszabb.
2013. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondhatjuk, mert nem csalod meg. Nincs testi kapcsolat. A megcsalás nem fejben történik. Az már más kérdés, hogy mennyire etikus, hogy másról álmodozol férjes asszonyként, ahelyett, hogy azon rágódnál, hogyan hozd helyre a kapcsolatod a férjeddel. De nincs kizárva, hogy ez a házasság már elbukott. Csak aztán nehogy két szék közé a földre szitu legyen.
2013. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%

nem feltétlenül etikátlan, mert az érzéseknek, vágyaknak nem nagyon lehet parancsolni. Én sem érzem magam etikátlannak, mert egy elképzelt figuráért rajongom, és még férfiasnak is gondolom. Nyilván az egy másik világ. Inkább ezt az ismeretlen iránti vágynak gondolom. Inkább álomvilágban élsz,élünk, amiből ki kell szakadni. El kell fogadnod, hogy te nem ahhoz az emberhez tartozol, ahogy nekem is ki kell nőnöm a tinikori mesevilágból.

Nem tudom, érthető-e, amit próbálok elmondani. Vágyhatsz valamire, de igazából az maradjon meg azon a síkon.

2013. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem ez teljesen természetes!

Nekem is egy más nő tölti ki a gondolataimat! Ha a feleségemmel vagyok, akkor is rá gondolok, a szex is jobb így!

2013. jan. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
#15: Na, te sem tudod, hogy 1: mi a szerelem, 2: mi a házasság, 3: mi a tisztesség.
2013. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%
ez szerintem romantikus vagyakozas az uj szerelem izgalma irant. ismerem, mert en is tapasztaltam. nem akarod igazan megcsalni a ferjed, ezert egy kvazi ismeretlent kiszemelsz, es magaba az erzesbe vagy szerelmes, nem az emberbe. ha kozeledne az illeto nem biztos hogy megtenned, hogy atleped a hatart, de kerdes, hogy honnan, mibol menekulsz. nincs ezzel kulonosebb gond, csak az onamitgatas egy vakvagany szerintem.
2013. jan. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%

Gyáva és erőtlen vagy lépni kifelé, mert félsz.Félsz az ismeretlentől.Belül lépni szeretnél.


A többi duma amit itt nyomnak, kamu..

2013. jan. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

17-es, te meg nem tudod mi a cinizmus.

Mindenesetre ha hazamegyek az asszonyhoz, elmondom neki hogy állandóan egy másik nőről ábrándozok és megőrülök a vágytól ha látom, aztán meglátjuk, NEKI megcsalásnak számít -e ez. Nyugodtan ki lehet próbálni otthon, és elég hamar meglesz a válasz.

2013. jan. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#20: A megcsalás agyban kezdődik. Minden ott kezdődik, tehát megcsalás. Akár tetszik, akár nem.
2013. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!