Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondhatjuk azt, hogy ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatjuk azt, hogy ezzel megcsalom a férjem?

Figyelt kérdés
Másra gondolok, titkon róla ábrándozok, ha összefutok vele az utcán, már megőrülök a vágytól, összeszorul a torkom, nem tudok egy értelmes mondatot kinyögni, zavarba jövök és a gyomrom görcsbe rándul. De ennyi, ténylegesen sosem történt semmi sem. Nem is tudom képes lennék-e rá egyáltalán, hogy bármit is tegyek. Egyszerűen csak vágyok rá, ő tölti ki minden gondolatomat.
2013. jan. 30. 20:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel magadat csalod meg. Miért vagy a férjeddel ha nem szereted? Ha igazán szeretnéd, észre sem vennéd azt a másikat.
2013. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
7%
Ez még rosszabb mintha leinnád magad és egy szembejövővel megdugatnád, mert ott lehet mondani, hogy egy egyszeri érzelemmentes dolog volt, az is a pia miatt. De ez... Ez árulás.
2013. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem megcsalás, csak erős vonzalom.
2013. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

hát akkor én egy mesehőssel csalom meg a férjem, bár ő nem jön szembe az utcán sajnos. Nem tudom, szerintem ez inkább vágy a tiltott gyümölcs után. Nem lehet, hogy ha lehetne, akkor nem is érdekelne? Tehát csak azért vagy oda annyira érte, mert tudod, hogy nem tennéd meg?

Szerintem ez nem megcsalás, legalább is az én szememben, attól függ, hogy milyen érzelmek vannak mögötte.

Ha a férjem mondaná ugyanezt egy nőről, aki szembejön, tudom, hogy nem csalt meg, de félnék, hogy mit tenne, ha adódna az alkalom. Te mit gondolsz, ha odakerülne, mit tennél?

2013. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Valószínűleg izgat az ismeretlen, és maga az érzés, amit már jó ideje nem éreztem... ha adódna a lehetőség, akkor sem biztos, hogy megtenném, legalább is nem mennék el a végkifejletig, de egy csókot biztosan megengednék magamnak. Viszont lehet, hogy eddig érdekelne a dolog, hiszen annyiszor elképzeltem már ezt csodálatosnak, hogy annál a valóságban csak rosszabb lehet :S
2013. jan. 30. 20:14
 6/22 Pendulum92 ***** válasza:
79%
Inkább a férjeddel élesszétek újra a szerelmet. Azért van, mert valószínűleg ellaposodtatok a férjeddel.
2013. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én próbáltam, de ez nem megy addig, amíg a másik iránt ilyen heves érzéseket táplálok. Már ezerszer próbáltam leküzdeni, de mindig visszaesek :(
2013. jan. 30. 20:45
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha szereted azt a "mást", akkor érzelmi megcsalás.De akár az, akár nem, akkor se folytassátok ezt így tovább, mert semmi jó nem lesz belőle. Ha úgy érzed/érzitek, hogy érdemes küzdeni a kapcsolatotokért, akkor küzdjetek érte, ha nem, akkor meg nem. (Azt meg ne mondd, hogy nincs baj a kapcsolatotokkal, mert akkor nem álmodoznál másik férfiról- hacsak nem veled van a baj.)
2013. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nincs gond a kapcsolatunkban, tisztában vagyok a problémáinkkal. Csak nem tudok túllépni rajtuk. Gondolom ezért menekülök ebbe az érzésbe.
2013. jan. 30. 20:49
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
addig míg nincs testi kapcsolat addig nem megcsalás
2013. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!