Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltad már meg a Párodat? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a Párodat? Ha igen akkor mik voltak az okok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor senki se ír :D

mindenki hűséges

2009. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen. de erőszakkal kellet tmegcsokoljak vkit különben nem engedte volna el a hajam...
2009. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem! Lehet lepontozni, de 26 év után,23 év házasság után, de NEM?!!!!Ha az ember fia-lánya otthon mindent megkap, nincs szükség iesmire...Ja, és 15-20 perc félredugás ha kiderül/mindig kiderül!!!!/ megér egy boldog házasság szétmenetelét???!!!
2009. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy csókkal, de el is mondtam rögtön és nagyon megbántam, és h mért?! Nem tudom, nem voltam biztos az érzéseimben....gyerekes kis hülye voltam akkor, de utána minden megváltozott,és ha tehetném és visszafordíthatnám az időt nem tettem volna meg, megbocsájtott a barátom, de később szakítottunk...én bevallom, hogy hibáztam és bánom. 16/L
2009. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Még nem jártunk teljesen, mikor kinnvoltunk haverokkal meg ismerősökkel és az egyik elémtartott egy kis rush-t, beleszívtam, aztán amikor látta, hogy kissé beszámíthatatlan állapotban vagyok, az egyik srác megcsókolt, én meg az unszolásra hagytam magam... nagyon bánom azóta is, soha többet nem fogok ilyet tenni.

18/L

2009. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
19:15 grat
2009. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
41%

Én már igen, kb. 2-3 hét után csókolóztam egy másik fiúval, akivel együtt táboroztam. Páromnak elmondtam, megbocsátott, és ennek már több mint 6 éve. Azóta 1 éve együtt élünk és 2 hónapja házasok vagyunk.

22/L

2009. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!