Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltad már meg a párodat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a párodat, miközben tőle távol tanultál?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Utána elmondtad neki? Mi lett veletek?
2011. jún. 28. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindketten megbuktunk matekból. Viszont tesiből 5-ös!
2011. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen! ő koleszban én meg a könyvtárban tanultam. így történt! el. szakítottunk. :'(
2011. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

1.ha szereted eleve nem csalod meg és nem teszed fel ezt a kérdést.

2.ha megcsalod eleve gond van a kapcsolatba és akkor inkább szakíts.

3.ha csak a távolság a baj akkor próbáljatok minnél többet beszélni vagy minnél többször olyan időszakokba találkozni.

4.ha már megcsalod de legbelül szereted és tudod ö az igazi és bánód akkor ne mond el neki mer pipa lesz ha később tudja meg ugyan úgy de talán megúszód

2011. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 .:Laci:. ***** válasza:
Párom budapesti, míg én kecskeméti vagyok. Így ismerkedtünk meg, hétvégente találkozunk amikor tudunk van, hogy csak 2 hetente de meg sem fordul a fejemben, hogy megcsaljam, nemér annyit az egész mert nagyon szeretem és bármit megtennék érte. A múltkor küldeni akartam magamnak egy linket magamnak az Ő facebookján keresztül és megláttam, hogy egy ex pasijával levelezgetett, kíváncsiságból elolvastam és épp arról beszéltek...majd kivonultam az erkélyükre kicsit levegőzni, utánam jött és kérdezgette, hogy mi a baj mondtam, hogy semmi, bement meglátta amit épp olvastam , vissza jött és annyit mondott, hogy sosem csalna meg. Nem tudom, hogy hihetek-e neki mert abból a beszélgetésből nekem az jött le, hogy el se akarta utasítani az ajánlatot :( Én minden esetre próbálok hinni neki, lehet, hogy rosszul teszem, de nem adok neki időt ilyenekre mindig beszélünk telefonon legalább, amikor csak tudunk....
2011. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen megcsaltam,elmondtam.Nem haragudott mert ő is megcsaltengem 3sráccal.

Együtt maradtunk aztán kipróbáltuk 4-esben...hát a másik srác eltünhetett volna...2héttel később szakitottunk.

2011. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó. te aztán tudsz valamit xD
2011. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem eszem ágában sincs megcsalni a páromat, nekem Ő az igazi.

Csak kíváncsiságból kérdezem.

2011. jún. 29. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!