Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeretheti valaki jobban a virtuális világot, mint a valóságot?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam itt arról, hogy egy fiú elhanyagolja a barátnőjét egy internetes játék miatt. Hogyan szeretheti valaki jobban a virtuális világot, mint a valóságot? Vagy ez nem ennyire komoly csak én látom így?

Ti mit csinálnátok, ha ez veletek történne?



Az olvasott cikk:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2009. szept. 2. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
amikor már fél éve wowoztam , játékon haver megkérdi: hallod ha kéne választani csajt vagy a wowot választanád? mondtam hogy a wowot, de ha szerelmes vok belé akkor őt.. hát ezekszerint a gyereknek nemteccik annyira a csaj
2009. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem az már függőség és a wow a legveszélyesebb játék e téren :D Én is játszok de már nem érdekel a játék mert meguntam de én is nagy kocka voltam inkább a játék mind a lányok :D de mostmár inkább fordítva
2009. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jah a wowról én is hallottam :) de sosem mertem kipróbálni nehogy én is rászokjak, mint egy-két osztálytársam...
2009. szept. 2. 15:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom azokat az embereket, akik wowkockák. Mi abban a jó hogy ott a semmiért bolondítsák egymást? (na jóvan kapnak ilyen szaros wowaranyat)
2009. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: mert a virtuális világban gyakrabban van sikerélmény, mint a valóságban, arról nem is beszélve, hogy könnyebben lehet "valaki", azaz könnyebben elnyerheti a játékostársak tiszteletét. És ott a befektetett munka mindig megtérül, nem úgy, mint az életben (sajnos).

Vagyis ott megkapja azokat a pozitív megerősítéseket, amiket az életben nem kap meg (pedig lehet, hogy járna neki).

21F

2009. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Énis játszottam World of Waracftot(wow) méghozzá 3 és fél évig! Lerontottam az amugysem jó jegyeimet a függésem miatt és mindig a gép elött ültem még kajáért is alig akartam elmenni. Szerencsére már leszoktam róla és(15 éves koromra) most végre van egy kis életem :)

Bár még mindig játszok Blizzardos játékokat de olyat ami nem okoz (nálam) függöséget :)

WoW = Betegség,vírus,féreg, de jó játék és épp ezért is nem játsztom már :P

2009. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"A jóból is megárt a sok"

(az elözö vagyok)

2009. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Megint 23:22 és 23:23 vagyok csak ezt a linket meg kifelejtettem. Lesd meg ha nemismered a WoW -ot mert ejtenek róla pár szót és a függésröl is.

http://www.youtube.com/watch?v=YQ-3gr80M-s&feature=channel_p..

2009. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ismerem az Antifaces-t :DDD
2009. szept. 3. 15:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert a valóság szívás.
2009. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!