Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan koptassam le udvariasan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le udvariasan?

Figyelt kérdés

Szűk pár hónapja össze ismerkedtem baráti társaságban egy fiúval.Többször akart velem találkozni úgy hogy a haverjai is ott vannak,de én lemondtam.Aztán most a napokban rám írt,hogy mi a helyzet velem meg,hogy taliznánk-e.Én kérdeztem,h haveri talit akar-e mondta,hogy persze.Ma taliztunk részemről csak haverilag.Kibeszélte a barátait,az exeit.Aztán rám írt fb-n h épségben haza értem-e és,hogy mikor tudunk talizni.Én rá kérdeztm,h jönne-e velünk még vki azt mondta,h igen,de én nem vagyok benne biztos.


Nekem úgy tünik,hogy akar valamit,de én csak haverkodni akarok vele semmi mást.Nem is adtam alá a "lovat".



2013. jan. 28. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki finoman, hogy legfeljebb a barátja leszel semmi más. :)
2013. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már mondtam neki,h csak haverkodni akarok vele.sajnos ez nem a leghatásosabb módszer főleg,h könnyen befolyásolható vagyok sajnos.
2013. jan. 28. 22:25
 3/8 Ivan Iljics ***** válasza:
88%

Olyan nincs hogy finom lekoptatás.


Nyugodtan viselkedj bunkón. Egyrészt egyből levágja és nem zaklat, másrészt könnyebb a lelkiismeretének. (Azt nem tudom neked nehezedre esik-e).


Ha meg haverkodsz vele, akkor lehet félreérti és reménykedik. Azzal jó alaposan kicseszel vele.

2013. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen ! jól mondja az előző mondd meg neki: Fiam én nem kérek belőled mert csak haverkodni szeretnék...ennyi! ha megérti akkor jó ha nem akkor Selavi
2013. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Hát ma taliztunk még csak kettesben,de ma már rám írt és kávézóba hívott.nekem ez már randit jelent.most kezdem el úgy érezni,h tényleg akar is vmit.


a bunkóság nehezemre esne nagyon. :( közölni tudom vele,h a találkozás sajnos nem fog menni...ettől a ponttól kezdve meg nem reagálok a leveleire.jobb lenne még így az elején...


reményt táplálni nem szeretnék benne,mert az nem fair dolog...

2013. jan. 29. 00:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz tőle senkit? Van valakid?
2013. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagyis semmit elírtam. :)
2013. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért nem,mert nem vagyunk egy hullámhosszon és nekem nem tetszik... De most nem ez a lényeg.
2013. jan. 29. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!