Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki egy 20 évvel idősebb férfival jön össze, akinek felesége és kisgyerekei vannak? Csak szex miatt, nincs szó szerelemről.

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 14:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Sötét vagy, mint az éjszaka, nincs miről beszélni. Egyértelműen nem nőttél fel lelkileg egy házassághoz.

Csinálsz, amit akarsz, úgysem ér semmit, amit mondok/mondunk.


Üdv.

2013. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Fújjál rá nyugodtan, nyilván én se örülnék neki, nem tapsikolnék, de nekem nem vele kell foglalkoznom, és nem azzal hogy alkalomadtán megtépjem, hanem a férjemmel.

Arra talán már teljesen felesleges is rámutatnom, hogy a kérdésed középpontjában a leányzó van.

2013. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
41%

Az a helyzet, hogy nem valószínű, hogy a férjedet megerőszakolja az a lány, így aztán itt pont, hogy a férjeddel van a legnagyobb probléma. Persze a lány részéről sem szép, hogy belemegy ebbe, viszont téged nem ő csal meg, hanem a férjed. És, ha valakit megcsalnak, akkor bizony nem a "szerető" a fő vétkes, hanem az, aki szeretőt tart. Én nem hiszek abban, hogy egy szerelmes embert, vagy olyan embert, aki tiszteli és szereti a másikat el tud szakítani egy harmadik fél a párjától. Ha ez megtörténik, akkor ott nincs sem tisztelet, sem őszinteség, ezek pedig alapjai egy normális párkapcsolatnak.

Szóval egyelőre szállj le a lányról, és a férjeddel próbáld ezt megoldani, mert ő az, aki felvállalta, hogy veled van és hűséges lesz meg stb (esküvői duma), és ezt ő szegte meg. Az már csak részletkérdés, hogy ki asszisztált ehhez.

2013. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Érdekes, az elején mindenki a lányt szidta, mint a fő erkölcsi fertőt, a végén meg kiderül, hogy én ugyanolyan rossz vagyok, vagy akár a férjem. A lány áll nálam a középpontban, mert úgy gondolom, hogy a férjemnek ezt meg tudnám bocsátani, viszont az ilyen lányok viselkedése nem fér a fejembe.
2013. jan. 27. 17:35
 25/26 anonim ***** válasza:

Persze hogy a lányt szidta mindenki, mert a társadalmi norma szerint a szerető a főbűnös mindig. Valld be, azért örültél ennek, nyilván ez a kérdés erre ment ki, hogy itt mindenki azt a lányt kezdje el szidni, téged meg sajnálni.


Nem mondtam egyébként, hogy teljesen bűntelen a kicsike, és ismételnem kell magam, én se örülnék hasonlónak, annak se örülök ha valaki észrevehetően szemet vet a páromra.


Az a baj hiába tépem a számat, nem akarod megérteni hogy nem azzal kéne foglalkoznod, hogy itt gyűjtöd az olyan hozzászólásokat, amiben a lányt szidják (vagy épp ötletet adnak ahhoz, hogyan gáncsold el, ha meglátod).


Ülj le a férjeddel, beszéld meg vele, hogy mi bánt téged, csábítsd el (nyilván nem olyan jó a szex, ha azt írod arra kellhet neki a jány). Ha a férjed is meg akarja tartani a kapcsolatotokat, és javítani, alakítani rajta, akkor nyert ügyed van. Ha, meg nem téged akar már, mert a kapcsolat zátonyra futott, akkor tök mindegy mennyire utálod a csajt, ha nem ő, más úgyis elviszi, mégpedig a hites urad saját akaratából.

2013. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az ilyen ribanc nem ér többet, mint hogy szerető legyen. A pasi se nagyon, de megkérdezném mik e tervei, válni akar, vagy abbahagyni a qrvázást.
2013. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!