Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válasszam a nálam idősebb lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válasszam a nálam idősebb lányt?

Figyelt kérdés
18 leszek, és találkoztam egy kb 20-21 éves lánnyal és szexuálisan nagyon vonz, de nem járna velem az biztos. Viszont van egy nálam fiatalabb barátnőm, aki nem akar velem szexelni kb fél évig. Őt szeretem, de a másikhoz vonzódok. Mert vele lehetne szexelni. Mitévő legyek?

2012. jún. 12. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha a idősebbet választod egyik se lesz meg és fél év az még kibírható.
2012. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hogy értsem? Nagyon hiányzik már a szex és az idősebb akarná velem, de ugye van barátnőm.
2012. jún. 12. 22:27
 3/17 anonim ***** válasza:
Várj sztem, de te tudod.. :)
2012. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem tudom. Egyiket szívből szeretem, a másikkal meg csinálnám éjjel-nappal.
2012. jún. 12. 22:33
 5/17 anonim ***** válasza:

tartsd meg a barátnőd és titokban szexelj a másikkal, csak ne derüljön ki.


Amúgy igen, maradj a barátnőddel előbb utóbb szexeltek.

2012. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem lennék képes megcsalni, de nagyon hajt a vágy
2012. jún. 12. 22:37
 7/17 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, ki kell próbálnod sokmindenkit hogy tudd mi a jó, és mi a rossz szex, szerintem nem kell tudnia senkinek se róla hogy egyszer maximum egyszer félrelépsz
2012. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
utsó 2 megnyugtattatok egy kicsit, mert tényleg nagyon rá vagyok kattanva az idősebbikre
2012. jún. 12. 22:51
 9/17 anonim ***** válasza:

Hány éves a barátnőd?

Mert ha meg fiatal, akkor érthető, de hogyha hozzád korba hasonlít akkor beszélj vele. Ha nem jön be, aakkor fölösleges is. Hagyd ott. Ha annyira nem szeret, hogy legalább egyszer megpróbáljatok,.akkor azzal.már nem lehet mit tenni.

2012. jún. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ő is 17 éves, de nem érti meg, hogy nekem szükségem van a szexre.
2012. jún. 13. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!