Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyikkel nagyon jó a szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyikkel nagyon jó a szex, a másikkal minden más - melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

A párom nagyon rendes, kedves, szereti a családomat és ők is elfogadták őt.

Az exem viszont nagyon jó az ágyban, a mostani párom nem tud úgy kielégíteni mint ő. Az exemmel most párszor lefeküdtem, még mindig ezerszer jobb vele.


Ti kit választanátok?


2012. jún. 9. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát én csak annyit tudok mondani, hogy egy kapcsolatnak sosem a véletlen az oka, hogy vége lesz. nem véletlenül ex az ex.
2012. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát téged nem az biztos, mert nem tűnsz valami megbízható alaknak. Hogy a tisztességről ne is beszéljek..
2012. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetsz ennyire tetű? Azt mondod rendes lány és mégis megcsalod? Akkor inkább szakíts vele és add meg neki a lehetőséget, hogy rendes barátot találjon aztán azzal dugsz, akivel csak akarsz!
2012. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolatot már megette a fene! Ha igazán azt szertnéd, menj vissza az exedhez.
2012. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A szexet lehet fejleszteni a mostani pároddal, csak beszélnetek kellene róla! Ha úgy sem jó, hogy próbáljátok "irányítani" közben a dolgokat, akkor keress mást. A szex nálam is fontos, de csak azért nem mennék vissza az exemhez mert vele jó a szex. Akkor inkább keresnék olyat, aki minden téren okés nekem.
2012. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy vagy lány?
2012. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Keress egy harmadikat, akivel szintén jó a szex.
2012. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ilyen h.lyeséget,tartsd meg mind a kettőt:)

az egyiket erre a munkára,a másikat meg arra a munkára.mi pasik úgyis csak erre vagyunk jók,nem?:)

2012. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, 21 éves.

A mostani párom 6 hónapja külföldön van. Úgy volt, hogy hazajön de nem jött. Bánatomban kicsit többet ittam a kelleténél és ezt a volt barátom kihasználta. Aztán mivel nagyon jó volt vele, így azóta újra összejöttünk párszor józanul is.

2012. jún. 9. 22:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát ha még meg is erősíted, akkor tuti csak arra vagytok jók. :)
2012. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!