Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyikkel nagyon jó a szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyikkel nagyon jó a szex, a másikkal minden más - melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

A párom nagyon rendes, kedves, szereti a családomat és ők is elfogadták őt.

Az exem viszont nagyon jó az ágyban, a mostani párom nem tud úgy kielégíteni mint ő. Az exemmel most párszor lefeküdtem, még mindig ezerszer jobb vele.


Ti kit választanátok?


2012. jún. 9. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sztem mindenképp hagyd el a mostani párod, ne csessz ki vele még jobban.
2012. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Hát szerintem ott is gáz van a kapcsolatban, hogy képes volt nélküled kimenni külföldre ilyen hosszú időre. Nem normális ez egy kapcsolatban szerintem.

Keress egy harmadikat vagy dugj az exel, de az újjal halott dolog ez mindkét részről. Pia gyenge kifogás a megcsalásra, mert józanon is megtetted volna max bátorságod nem lett volna hozzá.


21/l

2012. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Csegi89 ***** válasza:
Tégy egy szívességet a mostani párodnak és óvd meg magadtól. Hagyd el, nem érdemled meg. Ő talál majd egy rendes lányt, te meg azzal fekszel le akivel akarsz.
2012. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hehe. Még egy szar ribanc.
2012. jún. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem válassz egy harmadikat, mert egyiket sem érdemled meg
2012. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!