Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válasszam a nálam idősebb lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válasszam a nálam idősebb lányt?

Figyelt kérdés
18 leszek, és találkoztam egy kb 20-21 éves lánnyal és szexuálisan nagyon vonz, de nem járna velem az biztos. Viszont van egy nálam fiatalabb barátnőm, aki nem akar velem szexelni kb fél évig. Őt szeretem, de a másikhoz vonzódok. Mert vele lehetne szexelni. Mitévő legyek?

2012. jún. 12. 22:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egyébként az idősebb lányokhoz vonzódok, csak nagyon megtetszett és összejöttem vele. Nem gondoltam volna, hogy nem akar még semmi olyat.
2012. jún. 13. 11:30
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen hagyd ott. Lehet, hogy nehéz lesz, de hosszútávra nagyon jó. Nem fogsz azon gondolkozni, hogy mi lett volna ha. Megmondom neked: SEMMI
2012. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a barátnőd, mert ha tényleg szeretnéd, akkor nem lenne ekkora dilemmád... Jobb lesz neki is, meg neked is inkább a szex kell. A megcsalás meg aljas dolog, aki nem bírja ki, az ne éljen párkapcsolatba és kész, ez ilyen egyszerű. (Bocs, de már tini koromban sem értettem a döntésképtelen embereket, felnőttként meg már annyira se...)
2012. jún. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én sose csalnàm meg barátnömet. Pedig van egy csaj, akinek tudom hogy tetszem és nekem is nagyon tetszik ö. De barátnömet szeretem.

Ha te is szereted barátnödet, ne csald meg. Nem ér annyit. Ha kiderül, neked annyi!

Egyszer majd barátnöd is le fog feküdni veled :)

Remélem jól átgondolod, bárhogy is döntesz

2012. jún. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Menj, kúrj egyet, tán rendszer is lesz belőle. Tudni fogják, hogy tudsz... Lesz értéked a piacon...
2012. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ha nem akarod megkúrni,akkor mi a f@szt szenvedsz itt?

alap,hogy dugd meg,ha a csajod időre kefélő.

ha meg már hajlandó kefélni,akkor nem kell más.


egyébként meg szerintem a te fantáziád szüleménye az,hogy a 21 éves lefeküdne veled,miközben a saját csajodat sem tudod megfarkalni.

az összes eddigi csajom jött régen ezzel az időre kefélős dologgal,mégis amelyik legtovább kitartott az másfél hónap volt.

úh veled van a hiba.

szóval húzd be füled farkad és osonj vissza a kis időre kefélő nődhöz.

amúgy meg az ilyenek szokták azt csinálni,hogy kijelenti,hogy fél év múlva,és mivel nem dugod meg,mert bekajálod az ultimátumát,kidob és rá két napra már dug mással.

ne legyél már vak bakker.

2012. jún. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Válaszd, ha ez kérdés. Am, nem olyan biztos, hogy nem járna veled, biztos nem azért mert fiatalabb vagy.
2012. jún. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!