Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki egy 20 évvel idősebb férfival jön össze, akinek felesége és kisgyerekei vannak? Csak szex miatt, nincs szó szerelemről.

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 14:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
55%
minősíteni nem szeretném, de önértékelés problémái vannak, az egészen biztos, ismerek ilyen lányokat, akik többnek érzik magukat attól, h a feleség/barátnő helyett őket döngetik...ettől szebb, értelmesebb azonban senki nem lesz
2013. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Buta, nem tiszteli saját magát, nincsenek benne alap erkölcsi normák.

Viszont a pasi, aki feleség meg gyerekek mellett ilyet tesz, egyenesen undorító.

2013. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Én a feleség vagyok. Nem tudok semmi biztosat, de nagyon erős a gyanúm, hogy az egyik új lány ráhajtott a férjemre.
2013. jan. 27. 14:56
 14/26 anonim ***** válasza:
milyen új lány?
2013. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
A munkahelyén.
2013. jan. 27. 14:59
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
És akkor komolyan a nőre vagy rászállva, meg kiírsz kérdést, hogy az itt válaszolók pocskondiázzák? :DDDD El van tájolva, drágaság. Ez egy olyan dolog, ami miatt a férjedet kell keményen felelősségre vonni, nem pedig a szerencsétlen riherongyra rászállni.
2013. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Mindkettőjükre, de ilyen esetben az ember ha képes megbocsátani valakinek, akkor az a férj lesz, nem egy idegen. És elsősorban a lányt hibáztatom, mert szerintem ő szállt rá a férjemre. Bár csak egyszer láttam, de akkor is nyomult.
2013. jan. 27. 15:34
 18/26 anonim ***** válasza:
te meg gyere ossze velem
2013. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Meg amúgy a férfin nem is múlik igaz?

Micsoda hozzáállás már ez? Inkább a csajjal vagy elfoglalva, minthogy azon gondolkozz, mi lehet a gond a házasságotokkal, inkább a csajjal vagy elfoglalva, minthogy azon gondolkozz, hogy beszéld meg az embereddel, inkább a csajjal vagy elfoglalva, minthogy, azon gondolkozz, hogy oldjátok meg a kettőtök közötti problémát, ti ketten.

Sajnos, nem a probléma helyes oldaláról közelíted meg a dolgokat, hanem, a rosszról.

Nekem nem gond, ismerek ilyen férfit, akinek a felesége nem a problémát akarta megoldani, hanem egészen mással foglalkozott, pedig a pasi mindent megtett volna azért hogy rendbe jöjjenek a dolgok.

Tudod, ahová egy harmadik befér, ott már nincs minden rendben... Ebből kellene kiindulnod, nem abból, hogyan bizonyítsd be, a csaj rányomult, hogy te aztán ezen indokból kifolyólag jól megtéphesd.

Szerintem...

2013. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Az, hogy megpróbálom helyrehozni a dolgokat és közben fújok a nőre, kizárja egymást? Érdekes gondolkodás..
2013. jan. 27. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!