Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csaj visszautsítja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj visszautsítja egy fiú közeledését az a külső vagy a belső miatt van?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy a külső vagy a belső
2013. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan mindegy akkor már.
2013. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én inkább belső miatt utasítottam vissza mindig az udvarlást.
2013. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elsősorban külső. Ha már eljutottál oda viszont,hogy megy a seggnyalás, a randitájm, és utána nem lesz több alkalom,akkor egyértelmű,hogy a belső tulajdonságod miatt buktad be.

Külső is sokminden miatt lehet. hiába vagy a világ legjóképübb fickója, ha a stlíusod olyan ,ami neki nem jön be, olyan frizurád van amit gyülöl, olyan szinekben vagy amit gyűlöl, borotvált vagy, és ezt gyülöli, szőrmók vagy és pont ez kelt benne undort, vagy csak egyszerüen sosics jó kedved, a tekinteted barátságtalan, akkor is el leszel takarítva!

Bebukhatod a hangod miatt is.

Lehet ,hogy minden rendben van veled, de csak egy sablon szöveget nyomtál el neki, és már ezért elküld a fenébe, mert nekik olyat kell modani, amit még soha senki nem mondott azelött! MErt ettől érzik magukat különlegesnek, akikit ki kell érdemelni.

Ha túl jó vagy minden téren /90% ban normál ész számára előnyös tulajdonságok halmozódnak benned/ akkor meg azért leszel elutasítva, mivel fél tőled, túl szarnak fogja tartani magát hozzád, előre eldöntötte,hogy úgyse fog tudni megtartani, és neki egy ilyen túl jó se kell.

Tehát soha nem lehetsz igazán magabiztos, akármilyen is légy, mindig! benne van a pakliban bőven a pofárazuhanás lehetősége. AZtán meg érezheted értéktelennek magad.

2013. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan megkérdezted??? Édes istenem.
2013. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát engem eddig 100%-ban a külsőm miatt utasítottak vissza.
2013. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsõ amit látok a külsõ.Ha nem tetszik akkor nem ismerkedem tovább.Kinézet,milyen stílusban öltözik,sokminden számít.Ne pontozzatok le,én csak megirtam frankón,hogy nekem fontos minden.
2013. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Végre egy lány, aki őszintén megmondta, mi a pálya. :)
2013. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!