Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kritizálja folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kritizálja folyton a kis melleim?

Figyelt kérdés
A barátom folyton ezzel csesztet.... Már eddig is azt éreztem nem vagyok neki elég jó. Most, hogy ilyenekkel bánt az önbizalmam főleg a padlón van. Tegnap javasolta hogy csináljak műtétet. Szerintetek ez normális? Ti hogyan reagálnátok erre?

2013. jan. 26. 13:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

kajak mond meg neki hogy ő meg csináljon farkohosszabítást :D

am dobd ki... lol nekem ilyet mondana egy csaj (hogy kicsi a farkam, am 16,5cm), azonnal kihajintanám, megszűnne minden érzés

2013. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
hát az én szememben is most nagyon sokat változott:/
2013. jan. 26. 14:31
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Én egy percig se maradnék tovább egy ilyennel. Mégcsak vissza se szólnék, várva a reakcióját. Kalap, kabát azonnal. Ugyanis a barátod nem szeret és emellett még egy iszonyatos bunkó is.
2013. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is extra kicsi a mellem.

De sosem mondott nekem még ilyet :O


Amikor panaszkodom néha a cicimre,akkor is azt mondja,hogy Ő szereti a cicimet is,nincs vele baj.

Nem mondom azt,hogy szex közben állandóan a melleimet fogdossa,annyira tetszik neki,de mindig megcirógatja azt is,nem érzékeltet velem ilyeneket,hogy nem tetszik neki :O

Általában mondjuk lustaságból rajtunk marad a ruha,de ez már más tészta,amolyan ki így,ki úgy dolog :D

Beszéltünk már műtétről is,mármint kérdezte,hogy évek múlva megcsináltatnám-e,ha ő fizetné,mondtam neki,hogy nem.

Kérdeztem,hogy miért? Ezt akarja?

Azt mondta,hogy nem,tetszik neki az is ami most van.

Én nem élek álomvilágban,tudom,hogy a páromnak is tetszene ha nagyobb keblem lenne,én is örültem volna ha olyannal áld meg a sors,de nem így lett.Ő nem erőltet rám semmit,mert szeret és elfogad.Ha pedig mégis meggondolom magamat,akkor műtét.De egyébként nem akarok műtétet.

2013. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
mert köcsög,dobd és keress egy normálisat,aki olyannak szeret amilyenvagy.
2013. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Azonnal ki kene lepned ebbol a kapcsolatbol. Nem kene varnod, hogy megvaltozzon. Nem kene keresd majd az alkalmat, hogy visszaszolhass. Nem latom ertelmet.
2013. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

mondd neki, hogy kicsi farokhoz kicsi mell passzol :)

amúgy eleve ha a barátodban egyáltalán megkérdőjeleződik a szépséged és változtatni akar rajtad, ott már gáz van... nekem is volt ilyen barátom, dobd ki!!! És semmiképpen ne változtass senki kedvéért magadon, ez aranyszabály! Szép vagy úgy, ahogy vagy, Isten nem véletlenül teremtett ilyennek. Sok sikert! :)

2013. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!