Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kritizálja folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kritizálja folyton a kis melleim?

Figyelt kérdés
A barátom folyton ezzel csesztet.... Már eddig is azt éreztem nem vagyok neki elég jó. Most, hogy ilyenekkel bánt az önbizalmam főleg a padlón van. Tegnap javasolta hogy csináljak műtétet. Szerintetek ez normális? Ti hogyan reagálnátok erre?

2013. jan. 26. 13:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
84%
én elküldeném melegebb égtályakra, nekem már ha azt mondaná rá hogy mien kis aranyos már akkor visszaszólok sokkal sértőbbet, h észhez térjen.amugy ha szeret nem számit, én magam mondtam a pasimnak h beválalnám a műtétet, ő meg azt mondta meg ne próbáljam igy vagyok neki tökéletes és imád igy.egyáltalán nem normális amit kér tőled eléggé ellehet telve magával, én kis beszólásokkal az ő hibáiról észheztériteném.én is ezt teszem a pasimmal és bejön,a pasik sokszor nem gondolnak bele, h mennyire rosszul eshet ez egy lánynak.
2013. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Igaz hogy nem én vagyok az utolsó reménye.... Igen.. be kell vallani, jól néz ki és ha otthagynám nem lenne nehéz mást találnia. Az viszont biztos, hogy nem a szex miatt van velem, ugyanis még nem feküdtünk le.2 hónapja vagyunk együtt. Mind a ketten úgy gondoljuk időt kell adni egy kapcsolatnak. Azt nem mondom, hogy nem próbálkozik, mert hát férfiből van, de tiszteletben tartja a közös "megállapodásunkat":D
2013. jan. 26. 13:45
 23/37 A kérdező kommentje:
# 27 így van .... önbizalomban nincs hiány nála. Ezentúl én is visszaszólok neki. Aztán meglátom hogy reagál majd.
2013. jan. 26. 13:47
 24/37 anonim ***** válasza:
89%

"sztem a csávoka megteheti, hogy kritizálja a csaját. Ha a csaj lenne az utolsó reménye, akkor piedesztálon hurcolászná és papucskodna neki."


Másképp is kijöhet az emberen a komplexus. De nyilván nehezebben fogja ezt megérteni az, aki szintén nyakig benne van.

2013. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki az a legfontosabb,hogy neked kicsik a melleid nem hiszem,hogy vele kéne lenned. Nekem rögön az jött le,hogy nem vagy neki elég jó.
2013. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is így érzek ..... bár megbecsülne..:(:'(
2013. jan. 26. 13:55
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod beszélgethetünk,szerintem nem vagy egy rosz csaj így első belegondolásra,és lehet jól esne valakivel beszélgetni.16os voltam megint.
2013. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
27-es vok.ha nem becsül meg, akár mien jó pasi nem érdemel meg téged, nem leszel vele boldog.próbáld meg megnevelni kicsit, ha szeret megváltozik érted!ha szeret lassan lassan sikerül észhez tériteni
2013. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a francba mert csak rosszabb lesz a helyzeted!
2013. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális. Ha ilyesmin problémázik akkor nem is szeret igazán.
2013. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!