Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálnom, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom, hogy ne vegyen készpénznek?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal, és hát én kezdeményeztem nála, mert nagyon tetszett nekem, de most úgy érzem, mintha készpénznek venné, hogy vele vagyok. Mit csináljak, hogy harcoljon ő is egy kicsit értem? Tartsak egy kis távolságot? 20 évesek vagyunk.
2013. jan. 25. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ezt már elcseszted, én pont ezért nem kezdeményezek soha.. mert akkor a pasi eleve "fél vállról veszi", hogy én vagyok neki.
2013. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy cseszted el. nem ez miatt fog szeretni, ragaszkodni hozzád,hogy ki kezdeményez,hanem hogy milyen színvonal vagy emberileg, kűlső!+belső tulajdonságokat illetően. A többi leszarandó.
2013. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok én sem kezdeményező, tegyen értem, ismerkedéskor is, és a későbbiekben már kölcsönösen, de az elején ő legyen az aktív fél. Tegyél kevesebbet, és elképzelhető, hogy észbe kap.
2013. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tarts távolságot, az jó ötlet
2013. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!