Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne máshogyan csinálnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne máshogyan csinálnom? Hogyan kéne felfognom a dolgokat? Hogyan tudnám semmibe venni ha valaki kilép az életemből?

Figyelt kérdés
A problémám a következő. tök jó pasinak tartanak és elvileg számtalan lányt megkaphatnék. valami azonban mai napig zavar. ha megismerkedek valakivel és valami oknál folytán véget ér a kapcsolat vagy az az 1-2 tali akkor ideges leszek,ingerült és alig tudom felfogni hogy többet nem láthatom.. hogyan tudnám megerősíteni magamban hogy egy helyes jó képű srác vagyok,akinek nem kéne leragadnia egy lánynál sem.. sajnos mindig leragadok,és minden egyes megismert lány fájdalmat okoz amint kilép vagy eltűnik az életemből...az első barátnőmmel már nem volt jó a dolog és inkább ismerkedtem titokban minthogy szakítsak.. bele haltam volna.amikor Ő szakított 2 hétig csak sírtam srác létemre..és nem ettem.. amúgy a munkámban naponta több emberrel kerülök kapcsolatba ,szóval ismerkedéssel nincsen baj. csak félek ha megismerem kötődni kezdek...szóval az agyamba valami nagy baj lehet .. de mi?előre is köszi a válaszokat!!22/F
2012. dec. 28. 16:17
 1/3 anonim válasza:
Ez nem baj. Csak egy olyan lányt kell találnod aki nem hagy majd pofára esni ezt lásd magad előtt nem azt, hogy már hányan megbánottak.
2012. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akivel legutóbb megismerkedtem nagyon megfogott.tipikusan az esetem és fordítva is igaz. azonban nem tudtam lépni mert akkor volt valakim. nemrég körvonalazódott hogy már nem akar tőlem semmit. messze is lakik suli is.. de nagyon nehéz ezt felfogni..minden egyes lány után nehéz...valamelyik fájdalmasabb valamelyik annyira nem.. ahelyett hogy élném az életem leragadok mindenkinél.. és nem tudom hogyan lehet változtatni
2012. dec. 28. 16:23
 3/3 anonim válasza:
Én is pontosan így vagyok. Ha megszeretek valakit, akkor annyira megszeretem, hogy képtelen lennék az életem nélküle elképzelni. És rettentően fáj, még az is ha csak fájdalmat okoz. Pedig mások, elég könnyen túl tudnak lépni.
2012. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!