Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálnom? Hagyjam ott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? Hagyjam ott?

Figyelt kérdés
A párommal mostanában sokat veszekedtünk. Hülyeségeken, pontosabban apróságokon lett nagyon ideges, és ez volt a veszekedések fő oka. Utána mindig bocsánatot kért, és azt is elmondta, hogy a munkája miatt ilyen feszült. Azt mondta úgy érzi, hogy eltávolodtunk a veszekedések miatt egymástól. Mit csináljak, hogy újra jó legyen minden?
2012. dec. 1. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

KOMMUNIKÁLNI kell.megbeszélni.És persze megérteni,ha tényleg most stresszesebb a meló így az év végi hajrában.

viszont azon gondolkozz el,hogy Neked miért az első gondolatod a szakítás...

2012. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az az érzésem, hogy leginkább miattad feszült. Ha rendben lennének az érzései veled kapcsolatban, nem rajtad csattanna az ostor az tuti.

Beszéljetek őszintén, mire lenne szükségetek, ilyesmi.

Amúgy még vannak olyan "apró" dolgok köztetek, mint egy-egy ölelés néha, simik, összemosolygások, stb.?

2012. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A szakítás azért jutott eszembe, mert egyszerűen már nem tudom mit csináljak. Próbálok neki minél többet segíteni, bármiben. De mégis úgy érzem, hogy ellök magától.

Utolsónak: Igen, vannak köztünk még ilyen dolgok. Sokszor csak úgy odahúz magához, vagy mellettem fekve megfogja a kezem. És ezek baromi jól esnek. És szeretem is.Ezért is próbálnám helyrehozni a dolgokat, csak úgy érzem ő nem engedi.

2012. dec. 1. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!