Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hagyjam? Ne hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dóri Scene kérdése:

Hagyjam? Ne hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy srác.. 20 éves én 15 vagyok.. A nyáron csókolóztam először és vele. :) nagyon bele estem, és majdnem össze is jöttünk. azt mondta, h nem tud dönteni köztem meg egy másik csaj közt. Volt hogy velem volt, este meg a csajjal talizott. Végül egy harmadik csajjal jött össze..:/ a legjobb bnőmnek azt írt h a csaj júniusban kiköltözik németbe, és utána lehet h próbálkozna nála..:/ a baj az, h érzek még valamit iránta de félek h megint nem lesz semmi.

2012. nov. 29. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyen önbecsülésed, hagyd a fenébe. Ha ő is szeretne, akkor nem lennének más lányok...
2012. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Volt hogy velem volt, este meg a csajjal talizott. Végül egy harmadik csajjal jött össze."


gratulálok

2012. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, az elsőnek van igaza !
2012. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
utcsó:D:D ezen besirtam..
2012. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
mármint 2 tes..
2012. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ó...ez egy komolytalan alak...hát micsoda dolog 3 csajjal egyszerre kavvarni? nem sokat érhetnek neki a nők...
2012. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fke ***** válasza:

Egyértelmű, hogy szóba se állj vele.


#1 mondta jól. Legyen már egy kis önbecsülésed. Ha nem téged választott, akkor most így járt, keressen más kurvät magának.


Ha össze is jöttök, akkor mi lesz, egyik nap közli, hogy most egy másik csajjal lesz, mert nem tud dönteni, aztán ha azzal vége akkor megint elővesz a zsebéből? Küld el a picsäba!

2012. nov. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!