Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, közeledjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, közeledjek felé, hagyjam hogy a dolgok maguktól alakuljanak, vagy hagyjam a fenébe? Összejöhetne?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem olyan rég bemutatott nekem egy srácot az évfolyamból (mivel nemrég jöttem a suliba), és egyből megtetszett. Azóta elkezdte nekem tanítani a sulis táncot, már puszit is adott, és én egyre inkább beleszerettem. Kezdtem reménykedni, csak a gáz, hogy nem kéne, mert szerintem minden lánnyal így viselkedik. Amúgy rettentő aranyos és értelmes srác, hatalmas szíve van.:) Nem volt még fiúm, viszont nagyon sokat csalódtam, többször is nagyon durván visszautasítottak. Annyira nincs önbizalmam, hogy azt gondolom, hogy nekem soha nem fog összejönni, mert én én vagyok, aki szerencsétlen és olyan kis esetlenke. Mit tegyek? Próbáljak közeledni felé, vagy csak várjak? Félek a csalódástól:( Segítsetek!!!! Értelmes válaszokat várok. 15/L
2012. nov. 7. 20:42
 1/2 anonim válasza:
úgy keell kezdeni sztem hogy fb beszélgettek egyre gyakrabban és a végén csak azt veszed mjajd észre h fogja akezedet :33
2012. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a tippet:) igen, erre én is gondoltam, de állandóan rejtve van fent facebook-on, és engem zavar...mármint így nem tudok ráírni, mert akkor nagyon nyomulósnak nézne.:(
2012. nov. 8. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!