Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm összejöhetne jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm összejöhetne jobb pasikkal?!

Figyelt kérdés

Ez az eset tegnap volt amikor is a barátnőm beközölte a hátam mögött egy közös srác haverunknak,hogy ő összejöhetne jobb pasikkal is mint Én csak akkor minden másodpercben arra gondolna hogy mit csinálna a "jobb pasi" amikor nem lennének együtt.Mert még rám is féltékeny... na hát gondolom mondanom sem kell. eléggé sziven ütött a dolog és el is küldtem magamban jóval melegebb éghajlatra amikor megtudtam mit beszéltek. Nem sikerült még feldolgoznom az esetet. Sokszor mondja hogy szeret amúgy. De ezt a hozzászólását lenézőnek értékeltem az ő részéről... ha bejövök neki meg szeret akkor miért ir olyat másnak hogy jobb pasival is összejöhetne csak fosna minden mp-ben hogy mit csinál meg kivel van?


Ti hogy reagálnátok erre?


2012. jún. 12. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem esne jól, beszéld meg vele.
2012. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
dobnám
2012. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha en igy ereznek, akkor nem szeretnem a paromat. Ha azt hallanam, hogy ilyet mond, akkor meg elkuldenem, mert inkabb egyedul, mint valaki mellett, aki nem szeret.
2012. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazából tudom hogy nem szép dolog de belenéztem a facebookjába és igen ezt találtam. és azt irta hogy mindig olyan sráccal van akit pátyolgatni kell és azt érzi pont az ilyenek nem becsülik meg.. jobb pasikat is össze szedhetne de inkább választ olyat akire nem lesz féltékeny de baszus még RÁM is sikerül. na és ezt elolvastam és nagyon kivagyok... :(
2012. jún. 12. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Kick her!
2012. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Arról van szó, hogy a kisasszony kb semmibe vesz, lenéz, és azért van veled, mert úgygondolja te legalább nem csalod meg (elvégre nem tart elég jó pasinak, hogy másnak is kelljél). De ahogy írod, még így sem tudja elhinni.


A lényeg, hogy hagyd ott és keress olyan lányt, aki tényleg szeret.

2012. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen, ez így eléggé lealacsonyító, akit szeretek arról nem igen mondok ilyet, még ha egyébként így is van.

Engem sem tartanak bányarémnek, a barátomba meg nem a külsejébe, hanem a személyiségébe szerettem bele, és mert jól érzem magam vele, s bár igaz, h egy macsósabb, kigyúrt srácra azért jobban tapadnak a ri.bancok, de de nem csak azért nem érdekelnek a jobb pasik, mert lenen okom féltékenykedni, hanem azért nem mert én ŐT szeretem és más nem jelent annyit.


Ezt meg kéne beszélned vele, mert megsértette az önérzetet és benned marad, nem lesz ebből jó. Ha még az elején vagytok, egyénfüggő, elnézhető. ÉS igen enyhén lealacsonyító, de nem jelenti azt, hogy nem szeret. Viszont jó lenne neked is, ha beszélnétek erről, hogy hogy is gondolta, te is megkönnyebbülnél.

21L

2012. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg vannak ilyen csajok. Én is ismerek ilyet, aki azért van együtt egy ronda pasival, mert nem akar azon aggódni hogy lecsapják a kezéről.

De ez remélem, nem újdonság. Sok lány valamilyen érdekből jön össze valakivel. Valaki a pénzért, valaki a biztonságért, valaki azért, amit fentebb írtam. Ritka az olyan gyöngyszem, aki téged szeret, és veled akar lenni, nem pedig valami álmokat kerget, saját vagy barátnő elvárásainak akar megfelelni.

2012. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát haver, ez gáz. "Szeret amúgy..." - remélem pontosan idézted a párod! :D Ez ám a dübörgő szerelem.
2012. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!