Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom miért de hanyagol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robi999 kérdése:

Nem tudom miért de hanyagol a barátnőm. Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Közel 5 hónapja együtt vagyok egy lánnyal akit nagyon is szeretek.A közel 5 hónap alatt kisebb nagyobb vitám volt vele de valahogy mindig tulléptünk rajta.

A én részemről a vita főbb oka az,hogy hetente együtt vagyok vele max.10 órákat.Azt teszem mellé van napi kommunikáció de az is sajnos sacc. 20 perc.Az is üzenet váltásba...

És mikor én ezeket szóvá teszem neki mármint,hogy alig vagyunk együtt,akkor mindig vita lessz a vége..

Ezek mindig halmozódtak és ebből lettek a szakitások.De mindig kibékültünk a végén.

Kérdem én mit csinálhatok rosszúl,vagy min kéne változtatnom mert ez eléggé rosszul esik

nekem,mivel nagyon is szeretem ezt a lányt.És ha beszélek is vele mindig mondja,hogy mennyire szeret ő is.

Köszi a válaszokat.



#veszekedés #vita #hanyagolások
2013. jan. 22. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem szeret, így nem őszinte veled. Ha szeretne, akkor mindig keresné a társaságodat.
2013. jan. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok... szeretném ha barátom minél több időt töltene velem...de mostanában nem nagyon találkozok olyan fiúval aki szerint a heti max 10 óránál többet kéne együtt töltenünk..ezért is lett vége mostanság 2 kapcsolatomnak is...Én úgy vagyok vele, hogy vagy tényleg nem szeret..és nem hiányzol neki... akkor viszont hagyjátok egymást... vagy tényleg neki az a megfelelő ha sok teret hagysz neki... :/ itt az a kérdés, hogy te meddig bírod?
2013. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek így nincs értelme, persze hagyni kell szabad teret is adni egy kapcsolatnak de az együttlétek alapjai egy normális kapcsolat megtartásához, beszélgetés, bújás, szex, stb stb.
2013. jan. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tudod ultimátumot adnék neki! Ha többszöri beszélgetés után is keveselném amit nyújt, mert nem változtat akkor ha szeretem is de azt mondanám nekem ez nem jó, legyen vége, mert nem érzem a kölcsönös szeretetet. Mondani mondhatja, de ha neki elég heti 10 óra ha lehetne több is, akkor nem hinném el. Mert nekem bizonyíték kell, nem ígéret.


Nem rég volt ilyen tipusú beszélgetésem a barátommal, én szépen elmondtam neki hogy mit érzek. De ő azután rögtön változtatott. Aztán megint észre vételeztem valamit, ami bántott, azt is elmondtam. Ha nem csalódok benne, azon is változtat. Értékelem is benne, hogy akar és teszi is.

Mert van aki csak mondja aztán cseszik...

Az pedig nagy baj, ha tehernek érzi a találkozást vagy a több együtt létet. Engem az nagyon lelomboz és elgondolkodtat, ha valaki ilyen...


Én annyit tudok, ha szeretek valakit akkor szeretnék vele minél többet lenni, persze bizonyos kereteken belül. Hagynék teret avagy neki, hogy a barátaival is legyen meg magának.

2013. jan. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló cipőben, áltattam magam, hogy mennyire szeret, de valami miatt mégse működik a kapcsolat. Hát azért nem, mert nem szeret.


És minél hamarabb feldolgozod ezt, annál boldogabb leszel.

Én szakítanék, de végleg

2013. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!