Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találhatok barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatok barátnőt?

Figyelt kérdés

Megkérnék mindenkit, hogy ne trollkodjon itt. Köszönöm, az a helyzet, hogy leszázalékolás előtt állok, egy faluban élek kevés önbizalom, 0 barát, haverok. Depressziós vagyok, mégis nagyon nagy szeretethiányom van, de sehogy se tudok barátnőt találni :(


19/F



2013. jan. 24. 00:51
1 2
 11/16 Pretty Ballerina ***** válasza:
Leszázalékolnak? 19 évesen?
2013. jan. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Pontosabban mi az, ami miatt csökkent munkaképességû vagy?

Sok minden nekem se jut eszembe azon kivul, hogy koltozz varosba

2013. jan. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A netes ismerkedés, beszélgetés mindenképp jó ötlet :)


Viszont először szerintem magadat kell rendbe tenni, mert nem várhatod el hogy más szeressen ha magadat nem szereted. El kell fogadni azt aki vagy, biztos vannak jó tulajdonságaid, igyekezz azokat kiemelni, és mondogasd őket magadnak.

Én is hasonlóan álltam lelkileg 18-9 évesen, de aztán ráébredtem hogy ahelyett hogy görcsösen barátnőt akarnék találni, inkább foglalkoztam magammal, kitűztem célokat, először apróságokat magam elé, aztán szép lassan lett egy kis önbizalmam, és nem sokra rá jött is az első barátnőm :)

Ez hosszú folyamat, nem is könnyű, de hatékony. Azóta nem vagyok depós, és tudom hogyha a jelenlegi kapcsolatom be is borulna, találnék mást. Semmiképp ne emészd magad, mert az a legrosszabb amit tehetsz.

2013. jan. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyan ilyen vagyok csak az tett ilyenné ahová születtem, szegény családi körülmények közé. Tele önbizalomhiánnyal, pénz szinte semmi, munkám sajnos eddig még nincs mert alig találok, úgyhogy ha lesz pénzem megyek k.urvához, neked is ezt tanácsolom, nekünk csak ez maradt, bár utánam volt érdeklődés de a nyomor miatt inkább vissza utsaítottam a lányokat :( Az élet kegyetlen..... van akivel nem, kinek mi jut....
2013. jan. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed fiam. én is falun élek,0 baráttal már huszonöt vagyok és sehol semmi:(
2013. jan. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
5:44-es, egyetértek veled sajnos, és sajnos pénz nélkül esélytelen faluról elhúzni, munkát is lehetetlen találni 10 osztállyal :S :S
2013. jan. 24. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!