Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek találhatok magamna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találhatok magamnak barátnőt? Dadogok, így nem tudok szóba elegyedni egy csajjal sem, mert félek a beszédtől.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem volt már dadogós pasim...jó külseje volt, és nagyon édes volt, hogy félt megszólalni.amúgy imádtam ha beszél:)

szerintem határozott fellépés, magabiztosság mellett eltörpül ez a kis probléma.biztos van olyan lány, akit ez zavar, de szerintem ez nem akkora tragédia:)

2011. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj neten, mond el a bajod, ha elfogja, akk tali :D
2011. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos és szexi is tud lenni, engem lehet, hogy felizgatna ;)
2011. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy találhatsz,ha adsz magadra 1kicsit,és amint írták előttem,határozott is vagy már amennyire tudsz,előbb utóbb barátnőt szerzel magadnak.De a lényeg az hogy higgy benne,és ne add fel!:-)
2011. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyugi vannak hasonlúan elkeseredett csajok. csemegézz:D
2011. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe A király beszéde című filmet. Erről szól:

"A király beszéde egy férfi története, aki VI. György brit királyként, II. Erzsébet királynő apjaként vonult be a világtörténelembe. Miután bátyja lemondott, George azaz Bertie foglalta el trónt - igen kelletlenül. A király nem érezte méltónak magát élete legfontosabb szerepére, mert borzalmas dadogása miatt képtelen volt nyilvánosan beszédet tartani. Számos eredménytelen beszédterápiás kezelés után találkozott a liberális szellemiségű Lionel Logue-al, aki csöppet sem hagyományos ülésein nemcsak királya hangját, hanem bátorságát is segített visszaszerezni."

2011. febr. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mintha csúnya lennél, de így is nehéz dolgod lesz, mert a külsőségek a legfontosabbak a lányoknak.
2011. febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat,megfontolom:)azt a filmet ismerem,meg is nézem amint adják a moziban.
2011. febr. 2. 17:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Még sosem volt barátnőm emiatt,mert azt hitték h vmi betegségem van és inkább leráztak:/
2011. febr. 2. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!