Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas pasiként hol találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas pasiként hol találhatok magam mellé barátnőt?

Figyelt kérdés
Két méter magas vagyok, vékony és keresek olyan lányt magam mellé, aki értékeli a magasságomat. Bár másokkal könnyen teremtek kapcsolatot, de a párkapcsolatok terén kissé ügyetlenül mozgok: egyszerűen soha nem veszem észre ha bejövök egy lánynak. Még nem voltam olyan helyzetben, amikor is éreztem volna az ellenkező nem részéről, hogy érdeklődik ÚGY az irányomban. Lányok, ha magas pasira vágytok, akkor jelentkezzetek!
2010. máj. 7. 22:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha magas egy srác, most is egy olyan tetszik, ő is 2m közelében lehet.:)

L18

2010. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

én is magas vagyok és mindig is tetszett, ha egy fiú magasabb mint én :)

17L

2010. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Menj ki nézőnek egy női kosármeccsre, majd szólíts le egyet..
2010. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
praktiker mindenre van kész ötlete
2010. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én 218 cm-es kosaras Cs.K. vagyok és az egyik haverom 158 cm és rám valahogy "jobban ragadnak a lányok" XD

tehát nem hiszem hogy nagyon számít a magasság, valamennyire biztos de legtöbb lánynál nem nagyon, maximum mobil létrát hordanak magukkal

2010. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Eddig jól alakul a téma... de hol van az az egy lány, aki magas pasit szeretne???
2010. máj. 7. 22:15
 7/22 anonim ***** válasza:
pl én, de én már megtaláltam :) (L)
2010. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
mondom: női kosarasok.
2010. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
segítenék szívesen, nekem is a magas fiúk szoktak tetszeni, de nem ezen múlik a dolog. a barátom velem egy magas, és nekem pont így tökéletes. ha megtetszik egy lány, szólitsd le, bátraké a szerencse. legrossszabb esetben nem jön össze, akkor is ott van még ezer és ezer lány:) sok szerencsét, és kitartást! szurkolok
2010. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
én most egy nagyonmagas pasiba vagyok belezúgva....és tervezem h elmondom neki...^^
2010. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!