Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas pasiként hol találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas pasiként hol találhatok magam mellé barátnőt?

Figyelt kérdés
Két méter magas vagyok, vékony és keresek olyan lányt magam mellé, aki értékeli a magasságomat. Bár másokkal könnyen teremtek kapcsolatot, de a párkapcsolatok terén kissé ügyetlenül mozgok: egyszerűen soha nem veszem észre ha bejövök egy lánynak. Még nem voltam olyan helyzetben, amikor is éreztem volna az ellenkező nem részéről, hogy érdeklődik ÚGY az irányomban. Lányok, ha magas pasira vágytok, akkor jelentkezzetek!
2010. máj. 7. 22:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

hát nekem az alsó határ 190. imádom a magas pasikat :D

a mostani barátom is 195 cm :D

pedig én nem vagyok magas, de a magas pasinál nincsen vonzóbb

2010. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Én 185 cm magas vagyok, így IGEN, nagyon örülnék egy magas pasinak :D 19/L
2010. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!