Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas pasiként hol találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas pasiként hol találhatok magam mellé barátnőt?

Figyelt kérdés
Két méter magas vagyok, vékony és keresek olyan lányt magam mellé, aki értékeli a magasságomat. Bár másokkal könnyen teremtek kapcsolatot, de a párkapcsolatok terén kissé ügyetlenül mozgok: egyszerűen soha nem veszem észre ha bejövök egy lánynak. Még nem voltam olyan helyzetben, amikor is éreztem volna az ellenkező nem részéről, hogy érdeklődik ÚGY az irányomban. Lányok, ha magas pasira vágytok, akkor jelentkezzetek!
2010. máj. 7. 22:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Azért gyakorikérdések.hu-n csajozni....hát b.meg... XD

Get a life!

2010. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Engem megtalálhatna egy ilyen magas srác mint Te :)

Én lány létemre elég magas vagyok és sajnos a körülöttem lévő fiúk alacsonyabbak :( én örülnék egy ilyen magas fiúnak:)

2010. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
És már meg is érkezett a jelentkező a hirdetésre... :P
2010. máj. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
175 cm-vel szerintem elég magas lánynak szímitok,és én azt szeretem ha a pasi minimum 185 fölött van, de sokkal jobb ha 195 körül.. :)
2010. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
juj akkor igen csak levagyok maradva... 176 Cm vagyok 15F :))
2010. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
42%

A nők nagy része 170 cm körüli vagy a feletti, A nők nagy része jobban szereti a magas pasikat, mint a piciket.

Tehát elvileg több esélyed van, mint egy kicsinek!

2010. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát... Én imádom a magas pasikat. Exem 197 magas. Szerintem nem kellene, hogy zavarjon. Az elején engem is zavart, hogy nem vagyok valami nagy magasság (160cm), de már vagy 2 éve nem növök, és már kibékültem vele ^^_ szal fel a fejjel!
2010. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
szerintem vonzóak a magas pasik, az én szerelmem is magas.(:
2010. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

persze, hogy a magas pasik. :P

ők a legjobbak! :D

2010. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem minden magasabb lány ilyen magas pasit szeretne :)

Én is 176 cm vagyok, és kicsit hülyén érzem magam már akkor is, ha a srác 1-2 cm-el alacsonyabb nálam:D (persze ez nem kizáró ok...:)

2010. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!