Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ölel meg?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb lány barátom nem mer vmiért megölelni. Pedig tényleg nagyon jóba vagyunk és mondjuk egymásnak hogy szeretlek meg seggen csapjuk egymást de valamiért nem mer mer megölelni. Probáljam meg én megölelni? Nem tudom mit reagálna. (más fiukat sem ölelget) Segitsetek fontos!! 13/f

2013. jan. 23. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
neked kéne igen.
2013. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és csak simán lepjem meg vele vagy hogy?
2013. jan. 23. 21:57
 3/13 anonim ***** válasza:
igen holnap ha látod öleld meg egyből.
2013. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy félek mit reagál rá :((
2013. jan. 24. 14:18
 5/13 anonim válasza:
Biztos örülni fog..lehet azért nem akar mert érez irántad valamit és ezért fél :)
2013. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na, gyerek ez nagyon 2esélyes!! Ez durván az!! Mivel már tegnapelőtt írtad, most megkérdezném, hogy sikerült megölelni?? Akkor próbáld meg, amikor valami gáz van, és barátra van szüksége, vagy valami hasonló. Vagy csak úgy egyszer hülyeségből, mintha vicc lenne. Egymás seggére csaptok?? Öhmm........ezt még fel kell dolgoznom!! Loading, loading
2013. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még nem sikerült megölelnem de majd hétfön megpróbálom:DD
2013. jan. 26. 14:20
 8/13 anonim ***** válasza:
egy valamit ne tegyél: NE kérdezd meg, hogy mit szólna ha megölelnéd. Az a szegény fiú, aki megkérdezte tőlem, csak fél évvel később kapta meg amit akart :D (az ölelét)
2013. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hello! A 6. vagyok......azhszem! Na mind1! Tehát megölelted végre?! Nem fog kezdeményezni, mert a csajok nem szoktak!! Sikerült már? Ajájlom, hogy igen legyen!! :D
2013. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért erőlteted ezt az ölelést? nem mindenki vevő rá. Lehet, h intim dolognak tartja, s nem akar így haverkodni. Szerintem tartsd tiszteletben.
2013. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!