Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem ölel meg. Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem ölel meg. Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, szeptember óta ismerem, kb. 4 hónapja már elég jó barátoknak számítunk (igazság szerint nekem egy kicsit tetszik is), sokat beszélgetünk, hülyülünk együtt... de soha nem volt még olyan, hogy öleléssel üdvözölt volna, vagy egyáltalán, bármikor is megölelt volna. Én ezt valamiért hiányolom... bár az is lehet, hogy bennem van a hiba.

Szóval, a kérdésem az volna, hogy vajon miért van ez így, illetve hogy került-e már valaki ilyen vagy ehhez hasonló helyzetbe?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

17/L


2012. ápr. 2. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, számomra már az is életidegen/furcsa dolog, ha egy lány ismerős (vagy pláne, ha még ismeretlen is a lány) puszival üdvözöl... Nem mindenki szereti, vagy igényli. 21F
2012. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
km. olcsó qva...
2012. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, mintha kissé tetszene :D

Hát figyelj, egyszer öleld meg te... szerintem nem venné zokon! Vagy majd tőlem kapsz egy ölelést, ha ennyire hiányzik! :)


17/f

2012. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyértértek az elsö válaszolóval...


Én se szoktam meg ezt soha, hogy puszival/öleléssel üdvözöljek BARÁTOKAT. Mert többek még nem vagytok a leírásodból ítélve.


17/L

2012. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem Amerika, hogy ölelgessenek a barátok,ismerősök :/
2012. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!