Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyű vérűnek gondolnád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyű vérűnek gondolnád?

Figyelt kérdés

Egy 22éves fiú és egy 20éves lány ismerkedés után összejönnek, 1-2-3. napon is úgy csókolóznak mintha együtt lennének vagy fél éve, sex az nem volt.

Nem volt közöttük más csókon kívül, még petting, de a srác még lány fenekét sem fogta meg.


A lány elvileg senkivel nem érzett még ilyet, ez lehet??


2013. jan. 23. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen lehetséges.
2013. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennyitől mégis miért lennél könnyűvérű?!

"1-2-3. napon is úgy csókolóznak mintha együtt lennének vagy fél éve" - nem tudtam, hogy idővel máshogy kell csókolni...

2013. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem,mert az ő élete,azt csinál amit akar. Max irigyelném,mert szerencsés,hogy talált valaki olyat,akivel nem kell leróni a fölösleges köröket...mondom ezt lányként,mert ha valakihez nem vonzódsz az első alkalomtól ahhoz nem is fogsz igazán soha(ilyenkor csinálják h hónapokig húzzák az ilyesmit)

Egyébként meg,sz*rd le,ha szép vagy meg csinos akkor biztosan hogy a rád féltékenyek könnyűvérű ribinek fognak tartani(általánosan is igaz,ha nem is rólad van szó)

ha meg okos is,akkor fognak csak igazán utálni.

Én személy szerint csak azokat tartom könnyűvérűnek aki úgy viselkedik,illetve öltözik,vagy hetente mással kavar.Teljesen más ügy.

2013. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megismerkedéskor a férjemmel kb 30 perc után ágyban voltunk. (1 éjszakásnak indult a kapcsolatunk) Könnyűvérűnek gondolnál? Igen. Viszont soha nem csaltam meg. Tehát, nem vagyok könnyűvérű. Szerintem te sem vagy az. De ha te úgy gondolod.....
2013. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
teszteltesd le a haveroddal, és majd kiderül, hogy könnyűvérű e.
2013. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy gondolnám annak,hadd csinálja.:D ha a barátnőm lenne az illető,akkor nyílván félteném a csalódástól..csak ennyi.
2013. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi első randin csókolóztunk, mintha már fél éve együtt lennénk :D Most már lassan 4 éve együtt vagyunk.
2013. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nincs ezzel semmi gond.

A párommal én az első randin lefeküdtem, ez egy pénteki nap volt, szombaton elutaztam a szüleimhez, vasárnap már hozzá mentem haza. Könnyűvérű lennék? Lehet. Nem így szokás csinálni? Az egészen biztos! De kit érdekel? Mi így vagyunk boldogok és nem számít, ki mit gondol.


Még ha tényleg könnyűvérű is lennél, akkor sem kell ezen problémázni. Az a lényeg, hogy te helyesnek érezd, amit csinálsz, illetve semmit ne csinálj, amit nem érzel helyesnek. Ha akár szexelni akarsz vele, nehogy azért ne tedd meg, mert illik váratni. De ha nem szeretnél még, akkor meg később se tedd csupán amiatt, hogy ennyi idő után már illene. Csak azt tedd, amit helyesnek érzel!

2013. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!