Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nőnek gondolnád őt?

Milyen nőnek gondolnád őt?

Figyelt kérdés

18évesen elszökött otthonról, és pénzért árulta a testét amíg az élete rendbe nem jött.

Milyen nő az ilyen??Elítéled?


2010. dec. 26. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
nem ítélem el így hogy nem tudom miért szökött el
2010. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az anyja miatt,az anyja elvileg rosszul bánt vele
2010. dec. 26. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Biztosan nem élvezetből tette.
2010. dec. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
65%
hogy-hogy rosszul bánt?Verte?vagy veszekedtek?ne kapott kaját?Mert így elég homályos a sztori.
2010. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Látatlanban nem ítéelem el. Nem lehet tudni,hogy mit ért azalatt,hogy az anyja rosszul bánt vele. De ha elisment otthonról,más utat is találhatott volna,mint pénzért árulni magát. Ez elég labilis gondolkodásra és kevés erkölcsi érzékre utal.

Ettől függetlenül ma már lehet rendes nő is.

2010. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Qrvából lesz jó feleség! :)


Viccet félretéve...

Én nem ítélném el. Csinálja még? Ha nem akkor ez csak egy kényszermegoldás volt. Oké, lehetett volna rendesen is pénzt keresni, kétkezi munkával, de ugyebár nem vagyunk egyformák!

Én rengeteget törődtem a múlttal. Mit miért, hogyan, meddig, hányszor. Gyötörtem magam, de rájöttem felesleges! Hátráltatta az előrehaladásomat, állandóan csak azzal törődtem h mi lett volna ha... De már nem törődöm vele. Megtörtént, nem tudok rajta változtatni, kész, lezárom.

Ha a múltja ellenére rendes és tisztességes nő, aki nem a lóvéra megy, hanem keresi az igazi társát, akkor semmiféleképpen sem ítélném el őt.

Ki nem követett már el vmi bűnt??? Ki kisebbet, ki nagyobbat. Mindenkinek vannak és lesznek is stiklijei.

2010. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Hányadék, undorító, a normális emberi létre alkalmatlan... de ez persze csak az én véleményem.
2010. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sokat veszekedett az anyukájával, kényszer megoldás volt
2010. dec. 26. 19:35
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Megoldota a problémát talpra eset, mért jobbak azok akik 23 éves korukig az alkesz szüleiknál laknak és arra várnak hogy egy lakásal rendelkező párt találjanak.

Akkor azzonal lebabáznak vagy verni kezdik a barátnőjüket hogy ne lehesen tölük megszabadulni.

2010. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Elég szomorú h a könnyebb utat választotta. Biztos talált volna magának normális munkát, így már csak egy rib*nc a leányzó. Nőnek nem gondolnám.
2010. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!