Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmemnél elmult a szerelem, hogyan hozhatnám vissza nála, ha csak barát akar lenni? Help

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 15:36
1 2
 1/12 sokkérdés-,- ***** válasza:
ha ez segít dettó ebben a helyzetben vagyok... Az a baj h ezt nem lehet csak ugy visszahozni e nem olyan dolog amit visszalehet hozni. mint mondtam uyganebben a helyzetben vagyok :(
2013. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig ugy szeretett engem, és elmult nála. Egyszerűen nemtudom felfogni pedig már eltelt párhónap
2013. jan. 22. 15:47
 3/12 kérdező0210 válasza:
a szerelmet már nem lehet vissza hozni... de szerintem a barátságról is mongy le.... majd idővel elfelejted...találsz helyette jobbat!
2013. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a fiú, akkor nézz ki jobban, mint akit helyetted talált!
2013. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az miben befolyásolja
2013. jan. 22. 15:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Sokban, mivel lányoknál a szerelem csak a külső függvénye, fiúknál külső és belső egyaránt.
2013. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez pont az a tipus akinek nem leginkább a külső számít hanem a jótársaság, mert önmagában unalmas. És beunalmasodtam énis.
2013. jan. 22. 16:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyan csaj nincs, akinek nem a külső számít. Ez csak duma, valójában talált helyetted jóképűbbet.
2013. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem szívesen offolok, szóval bocsi, de most muszáj. Ne legyetek már ennyire felhaboritoan antifeministak,basszus... hogy "a nőket csak a külsőségek érdeklik a belső tulajdonságokat pedig lesz*rjak"... ez egyáltalán nem így van! Normális nő nem keresné egy olyan férfi társaságát aki idióta és éretlen és nem lehet vele normálisan társalogni...hiába fullos a pasi. És hogy egy pasinak számít jobban a belső?...hagyjukmar.

De azért hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem fogod tudni vissza hozni a szerelmet, sajnos. Tudom,mert énis ebben a helyzetben vagyok, csak én pont az a fel vagyok, aki kiszeretett a masikbol. És nem azért mert találtam jobban, egyszerűen ez történt...és ezzel már nem lehet mit tenni.Inkább próbáld elfogadni és lassan elengedni őt.

2013. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elbuktam
2013. jan. 23. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!